Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

fusion roleplay rezilliği

• Konbuyu başlatan ifestus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 912
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ifestus

Üye
FT Kullanıcı
adamların sunucusunda doğruları yazdım diye banladılar mükemmel sunucu 3 çekiyorlardı 2 gündür adam whitelist oyunculara duyuru atıyordu yetkililer gibi mecbur kılıyordu sunucuya girmeyi girmeyenin white listini alıcam diye tektit ediyordu chatten doğruları söyledim diye ban attılar komikler gerçekten discord/İfestus#0001 57211

sunucu sahibi haklı oynamayacaksan ne diye duruyorsun sunucu da

Kanka burda senin yaptığın rezillik :/

adamlar bir ödeme yapıyorlar bu sunucular için tabiki duyuru atacak sen girmezsen x kişi girmezse zaten oyuncu girmez ki

Canım Seni O Sunucuda Kafana Zorla Silah Dayayarakmı Tutuyolardı Çıkabilirsin Ve Yaptıgın Saçma

Sunucudan uzaklaştırılman tamamen senin hatan ama baktığın zaman bu konuda konuşabilen bir tek sen varsın sunucuda buda demek oluyorki ordaki 200-300 kişi senin gibi düşünmüyor ve senin genel sohbette sonradan yazıp sunucu sahibini ve oyuncuları kışkırtmaya yönelik eğiliminden dolayı uzaklaştırıldın ve bunu buraya atman ayrı trajikomik eğerki düşündüğün gibi kötü bir sunucu olsak banlandığında buraya bu tarz ithamlarda bulunup bizimle uğraşmayacağını düşünüyorum

Yorumsuz :/

genel sohbette founder'a gerçeklerden kaçamazsın sil sil nereye kadar kaçacaksın gibi kışkırtıcı ithamlarda bulunduğun için uzaklaştırılman uygun görüldü ve artık bu konu hakkında yorum yapmiyacağım çünkü ne kadar neyi anlatsamda karşımdaki insanın anlayabilecek kapasitesi olduğunu düşünmüyorum iyi forumlar

genel sohbette founder'a gerçeklerden kaçamazsın sil sil nereye kadar kaçacaksın gibi kışkırtıcı ithamlarda bulunduğun için uzaklaştırılman uygun görüldü ve artık bu konu hakkında yorum yapmiyacağım çünkü ne kadar neyi anlatsamda karşımdaki insanın anlayabilecek kapasitesi olduğunu düşünmüyorum iyi forumlar
Katılıyorum iyi forumlar

Konunu nereye açtığının farkında değilsin galiba ifestus ? '' Tartışma ve Sohbet alanı'' kategorisine konu açıyorsun diğer üyeler saygı kuralları içerisinde yorumunu yapıyor fakat sen argo ve küfür kullanarak karşılık veriyorsun.

ifestus forumdan süreli bir şekilde yasaklandı

Konudaki argo içeren tüm yorumlar tarafımca temizlenmiş ve konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!