Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Full Türkçe esx_kashacters

Hoşunuza gitti mi?

• Kullanılan toplam oy
    69
Kod:
Error: (node:7908) UnhandledPromiseRejectionWarning: TypeError: Cannot convert undefined or null to object
    at Function.values (<anonymous>)
    at execute.then (mysql-async.js:5002:48)
Error: (node:7908) UnhandledPromiseRejectionWarning: Unhandled promise rejection. This error originated either by throwing inside of an async function without a catch block, or by rejecting a promise which was not handled with .catch(). (rejection id: 4)

Su sekilde bi hata almaktayim ama sadece ben girince boyle bir hata veriyor. Database kurlumunu dediginiz gibi yaptim.
Ruqen yagizhere
ambulans ile alakali github da ki ayarlamalari yap

DF
Kod:
Error: (node:7908) UnhandledPromiseRejectionWarning: TypeError: Cannot convert undefined or null to object
    at Function.values (<anonymous>)
    at execute.then (mysql-async.js:5002:48)
Error: (node:7908) UnhandledPromiseRejectionWarning: Unhandled promise rejection. This error originated either by throwing inside of an async function without a catch block, or by rejecting a promise which was not handled with .catch(). (rejection id: 4)

Su sekilde bi hata almaktayim ama sadece ben girince boyle bir hata veriyor. Database kurlumunu dediginiz gibi yaptim.
Ruqen yagizhere
Kaç adet karakteriniz var?

DF
Arkadaşlar database hatası vs alıyorum diyenler kuramıyorduk gayet iyi bir şekilde kurulumda var 2. karakteri oluşturdugumda adsoyad bölümü gelmiyip databasesi yüklenmiyor nasıl çözebilirim bu sorunu ?

DF
Ekran boşta kalıyor olmuyor bunu identy, vs hazır bir şekilde yok mu olmuyor yoksa veya birazcık daha detaylı anlatım

DF
Arkadaşlar esx_identity vb kurulu olması gerek, ben her şeyi anlattım eğer bir hata varsa kurulumu yanlış yapmışsınızdır

DF
Ruqen yagizhere Essential da yorum satırı yapılı identy de var Database ye bir şey eklemem gerekiyor mu veya başka bir şey, bazı oyuncularımda Boş ekran blurlu falan oluor

DF
Kurulu ancak Dedigim gibi her şeyi yaptım olabilecek her türlü bir şeyde hata çıkıyor adam blurlu falan gözüküyor

DF
Kurulu ancak Dedigim gibi her şeyi yaptım olabilecek her türlü bir şeyde hata çıkıyor adam blurlu falan gözüküyor
hocam script %100 sorunsuz çalışıyor istersen esx_identity gibi scriptleri kontrol et kimse hata almadı alanlar da yanlış kurduğu içindi

DF
bi WIPE atalım olmassa ya ondan kaynaklı olabilir.

DF
Benim bir sorunum var esx_kashacters de. 2 karakter açtığımda slotta üst üste biniyor.

DF
Ruqen Ruqen Daha sunucumda edinilebilecek araba yok. Dolayısıyla da owned_vehicle yok ekstradan user_account da yok. Ne yapmalıyım user_account ne işe yarıyor ve ne ile alakalı bilmiyorum.

DF
Merhaba Ruqen Ruqen yararlı paylaşımın için teşekkür ederiz biliyosundur essentialmode basements, builders ve esx_identity kashcarachtersin olmazsa olmazı bence onlarıda indirme linkine koymalısın kullanıcak olan arkadaşlar için söylüyorum.
malumumuz :/ uyumlu bulması çok zor

DF
Arkadaşlar database hatası vs alıyorum diyenler kuramıyorduk gayet iyi bir şekilde kurulumda var 2. karakteri oluşturdugumda adsoyad bölümü gelmiyip databasesi yüklenmiyor nasıl çözebilirim bu sorunu ?
identity essentialmode basement creator uyuşmazlığı

DF
Ruqen Ruqen Daha sunucumda edinilebilecek araba yok. Dolayısıyla da owned_vehicle yok ekstradan user_account da yok. Ne yapmalıyım user_account ne işe yarıyor ve ne ile alakalı bilmiyorum.
hepsini datana eklemen yeterli scriptlerin startını vermek zorunda değilsin

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!