Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [FREE] OXY WORKSHOP BASIC QB PACK

filozofil

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Filozofil#0001
[TR]
OXY Workshop olarak QB.v3 paketimizi yayınladığımız gün v2yi ücretsiz bir şekilde paylaşacağımıza söz vermiştik o gün geldi çattı indirme linklerini ekte bulabilirsiniz.
[EN]
As our promise the moment that we finished our QB.v3 pack we told everyone that we will share our QB.v2 pack that day is today you can find download links below discord server.

Son düzenleme:
+rep
[TR]
OXY Workshop olarak QB.v3 paketimizi yayınladığımız gün v2yi ücretsiz bir şekilde paylaşacağımıza söz vermiştik o gün geldi çattı indirme linklerini discord sunucumuzda bulabilirsiniz.
[EN]
As our promise the moment that we finished our QB.v3 pack we told everyone that we will share our QB.v2 pack that day is today you can get download links in our discord server.
//

Moderatör tarafında düzenlendi:
V3 paketinede baktım hazır scriptler dışında pek birşey bulunmuyor. Umarım pahalıya satmıyorsundur.

ekstra olarakta qb-framework editleyip üstüne hiçbir şey koymayıp normalde sattığınız paketi ücretsiz paylaşmanız ayrı bir komik böyle saçma sapan insanlardan bir şey alacağınıza gidin bim'den 32'lik ince haz durex prezarvatif alın.

BASTIM KAHKAHAYI PUHAHAHAHA
v2 daha önce satıştaysa iyice ZORT

ekstra olarakta qb-framework editleyip üstüne hiçbir şey koymayıp normalde sattığınız paketi ücretsiz paylaşmanız ayrı bir komik böyle saçma sapan insanlardan bir şey alacağınıza gidin bim'den 32'lik ince haz durex prezarvatif alın.
33 lük yokmu

Discord yönlendirmesi tarafımca kaldırılmıştır.

Lütfen paylaşımınızı forum üzerinden yapınız.

Sadece CSS yapıp yada resources klasörüne klasörüne sc atıp startlayan arkadaşlar için iddalı laflar görüyorum :)

Discord yönlendirmesi tarafımca kaldırılmıştır. Son kez uyarılıyorsunuz bilginize..

Bu lafı kendime söylenmiş sayıyorum. Yakında tanıtımı sunulacak banka scriptime bekliyorum. Bakalım typescriptten anlayan çıkacakmı

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!