Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FORUMUN GİDİŞATI

• Konbuyu başlatan ADEZTR
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 909

ADEZTR

Üye
FT Kullanıcı
1 Seneyi geçkin zamandır bu forumdayım. Buralar eskiden emekçi insanlarla doluydu. Harbiden insanlar birbirleriyle yardımlaşır ve kaos ortamı oluşmazdı. İşinin ehli insanlar vardı çok efsane isimler geldi geçti bu forumdan. Epicde gta 5 in ücretsiz olmasıyla beraber kanser kitle sayısı arttı,2 3 script eklemeyi developer sananlar türedi ve bu forumada sıçradılar. Son 6 aydır bana göre forumun user olarak en kötü zamanlarını yaşıyor. Bir bilgisi olmasa bile her konuda bir fikri olan insanlar cıkmaya başladı, milletin emeklerini çalıp paylaştılar yaydılar,her konuya fake hesaplarla saldırıp baltalamaya çalıştılar. İnsanları tilt edip fivemden, fivem camiasından, sunucu işlerinden soguttular.Çok fazla emekçi sunucu kapandı. Herkes sunucu açtı ,oyuncu sayısı bölündü,rol kalitesi kalmadı. Açıkcası ben fivemin çok bir ömrü kaldıgını düşünmüyorum.

yetkili arkadaşlar rica etsem başlıgı FORUMUN GİDİŞATI VE AVELLER yaparmısınız

Maalesef ki katılıyorum eskiden daha kaliteli bir ortam vardı, bazı konuların altında bir çok olaylar dönüyor, umarım forum eskisi gibi olur. :confused:

yok ya ortam epic gamesin gta yı beleşe dağıtmasından öncede kötüydü yayıncılar fiveme başlayınca bozdu bu ortamı vorp vs açılınca

yok ya ortam epic gamesin gta yı beleşe dağıtmasından öncede kötüydü yayıncılar fiveme başlayınca bozdu bu ortamı vorp vs açılınca
Katılıyorum yayıncılar sayesinde gelen kaliteli ekiplerle beraber , toxic kitlede geldi.

geçen gün kayıtta çocugun biri kamera açıp emanetini cıkartıp salladı falan şok olduk

Forum değilde FiveMin gidişatı adlı bir konu açmışsın aslında forum burda sadece bir topluluktur toxic = marfix gibi usta developerleri zaten barındırmıyoruz forum yönetimi olarak fivemturk.com u elimizden gelen en nezih ortam yapmaya çalışıyoruz lakin her bir konu altında birbirlerine sallayan ve sataşan olduğu sürece bu biraz zor insanların kendini düzeltmesi gerekiyor

Forum değilde FiveMin gidişatı adlı bir konu açmışsın aslında forum burda sadece bir topluluktur toxic = marfix gibi usta developerleri zaten barındırmıyoruz forum yönetimi olarak fivemturk.com u elimizden gelen en nezih ortam yapmaya çalışıyoruz lakin her bir konu altında birbirlerine sallayan ve sataşan olduğu sürece bu biraz zor insanların kendini düzeltmesi gerekiyor
2 hafta rp yapan 3. hafta developer oluyor usta o tiplerde foruma geliyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!