Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Formatdan Sonra Fivem Hata Vermeye Başladı.

DarkOfPro

Üye
FT Kullanıcı
Pc Format Atmıştım Win11'e Formatdan Sonra Epic Games Üzerinden Gta 5 İndirdim Fivem Yükledim Hata Verdi Sil Yükle Yaptım Yine Aynı Belgelerim Üzerindeki Rockstar Games Ve Program Kaldırdan Sildim Yükledim,Gta 5 Doğruladım Fakat Sorunum Çözülmedi Yardımlarınızı Bekliyorum

Ekli dosyalar

• resim_2023-06-23_001628221.png
    resim_2023-06-23_001628221.png
    19.6 KB · Görüntüleme: 266
Pc Format Atmıştım Win11'e Formatdan Sonra Epic Games Üzerinden Gta 5 İndirdim Fivem Yükledim Hata Verdi Sil Yükle Yaptım Yine Aynı Belgelerim Üzerindeki Rockstar Games Ve Program Kaldırdan Sildim Yükledim,Gta 5 Doğruladım Fakat Sorunum Çözülmedi Yardımlarınızı Bekliyorum
%appdata% kısmından Rockstar Gamesi sil , Citizeni sil. Fivem geri fixler. Oyun açılır iyi forumlar dilerim.

%appdata% kısmından Rockstar Gamesi sil , Citizeni sil. Fivem geri fixler. Oyun açılır iyi forumlar dilerim.
efendim sorunum çözüldü teşekürler şimdide başka bi sorun cıktı bi aralar fivemi yüklediğim sıralar donanım banı atmıştı benim haberim yoktu hiçbirşeyden 294 gün atmıştı bende destek ile iletişime geçtim birşey yapamayacaklarını söylediler bende sildim 1 ay sonra tekrar yükledim banım açılmıştı şu anda aynı durumdayım donanım banı atılmış olarak gözüküyor bi bilgin varmıdır neyden yapıyor. (başka konu açmaya üşendim admin kardeşden Özür Dilerim)

hocam ban konusundan hiç anlamıyorum. eğer ban attıysa youtubeden video izleyerek kaldırabilirsin boşa para verme millete. ban konusunda bir deneyimim yok herhangi bir fikir veremeyeceğim.

efendim sorunum çözüldü teşekürler şimdide başka bi sorun cıktı bi aralar fivemi yüklediğim sıralar donanım banı atmıştı benim haberim yoktu hiçbirşeyden 294 gün atmıştı bende destek ile iletişime geçtim birşey yapamayacaklarını söylediler bende sildim 1 ay sonra tekrar yükledim banım açılmıştı şu anda aynı durumdayım donanım banı atılmış olarak gözüküyor bi bilgin varmıdır neyden yapıyor. (başka konu açmaya üşendim admin kardeşden Özür Dilerim)
ban yediysen geçmiş olsun

So
ban yediysen geçmiş olssorun

ban yediysen geçmiş olsun
Sorunda orada ban yemedim oyun yüklü değilken nasıl ban atıyor anlamadım hayır hangi parçaya atıldı onuda bilmiyorum 3 ay öncede böyle oldu onda 274 gündü şimdi 294 gün birşeyden dolayı yapıyor normalde oyuna girmiştim format atmadan önce destekde olumlu cevap vermiyor

hocam ban konusundan hiç anlamıyorum. eğer ban attıysa youtubeden video izleyerek kaldırabilirsin boşa para verme millete. ban konusunda bir deneyimim yok herhangi bir fikir veremeyeceğim.
Efendim dediğiniz gibi var ama şimdi spooferlar var onlarla açılabilir ama daha kötüye giderse açılacak ban açılmazsa ondan korkuyorum ama sebepsiz yere ban atıyor oyun bile yüklü değildi ve 1 hafta önce oyuna girebiliyordum o benim garipime giden 3 ay öncede böyleydi 1 hafta önce düzeldi formattan sonra tekrar böyle oldu

spoofer bile olsa anakartına ban attıysa biraz imkansız sayılır. mac adresine işleniyor. sanal mac adresine degill direk origin :d . + olarak kimse babasının hayrına bedavaya spoofer yapmaz içinde illa bişey vardır.
Efendim dediğiniz gibi var ama şimdi spooferlar var onlarla açılabilir ama daha kötüye giderse açılacak ban açılmazsa ondan korkuyorum ama sebepsiz yere ban atıyor oyun bile yüklü değildi ve 1 hafta önce oyuna girebiliyordum o benim garipime giden 3 ay öncede böyleydi 1 hafta önce düzeldi formattan sonra tekrar böyle oldu

spoofer bile olsa anakartına ban attıysa biraz imkansız sayılır. mac adresine işleniyor. sanal mac adresine degill direk origin :d . + olarak kimse babasının hayrına bedavaya spoofer yapmaz içinde illa bişey vardır.
Haklısın zaten o topa hiç yanaşmıyor um destekden cevap bekliyorum ama bot mesaj atıyor yetkili biri ile iletişime geçebileceğim birşey yokmudur ticketa bot yanıt veriyor.

ticketten anlaşamazsın rockstar hesap bul

daha bilgili arkadaşlar yazsa daha iyi olur benim fazla bilgim yok

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!