Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FİVEMTÜRKÜ BURAKOYUNDA MI ALIYOR!?

KraxLz

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar bu hafta birtakım söylemler duydum burak oyunda adlı yayıncı yayın geçmişisinde fivemtürkü satın alabileceğini söylemiş bu haberin doğrulu nedir eğer alırsa fivemtürk için nasıl olur sizce diye merak ettim forum yöneticileri açıklama yaparsa sevinirim benim fikrim bence "burak oyunda" forumu alırsa hem iyi hem kötü yanları olabilir eğer olayın doğrulugunu ögrenirsem tekrar yanıtlarım

Eğer böyle birşey olursa forum script paylaşımlarında esx_adamcartecartel_job görmeden rahat uyuyamayacağız. Ama sanmıyorum burak ft'ü ne yapacak ki

Arkadaşlar bu forum zamanında boş insanlara satılacaktı o yüzden araya girip ben satın aldım ve mevcudiyetini korumak için tuttum yönetimiyle bile ben ilgilenmedim o zamanın yetkililerinden olan Sado Sado 'yu atadık (Aynı zamanda datafex ekibinde) ve kendi kalitesini koruyarak belirli prensiplere bağlı şekilde gitti.

Forumu almamızın ana amacı x,y,z hostinglerinin reklamlarının burada dönmemesidir. (Çünkü bu hostinglerin çoğu müşterilerini mağdur eden hostingler) datafex'in kurulma amacı bile bizim kendi oyun yazılımlarını barındıracağımız 1 adet dürüst hosting kalmamasından kaynaklıydı (oyun koruması veren) ve biz bu iki durumu birleştirip ortaya datafex'i çıkardık.

Ve dip not olarak forum satılık değildir. Ha 7 haneli teklif gelirse neden düşünmeyelim :) :) :)

Söylentilerin doğru olduğunu düşünmüyorum, o kadar işin içerisinde forum yöneticiliği yapacak vakti yoktur. (Cevap verilmesine rağmen, fikrimi söyledim)

Arkadaşlar bu forum zamanında boş insanlara satılacaktı o yüzden araya girip ben satın aldım ve mevcudiyetini korumak için tuttum yönetimiyle bile ben ilgilenmedim o zamanın yetkililerinden olan Sado Sado 'yu atadık (Aynı zamanda datafex ekibinde) ve kendi kalitesini koruyarak belirli prensiplere bağlı şekilde gitti.

Forumu almamızın ana amacı x,y,z hostinglerinin reklamlarının burada dönmemesidir. (Çünkü bu hostinglerin çoğu müşterilerini mağdur eden hostingler) datafex'in kurulma amacı bile bizim kendi oyun yazılımlarını barındıracağımız 1 adet dürüst hosting kalmamasından kaynaklıydı (oyun koruması veren) ve biz bu iki durumu birleştirip ortaya datafex'i çıkardık.

Ve dip not olarak forum satılık değildir. Ha 7 haneli teklif gelirse neden düşünmeyelim :) :) :)
pardon fivemkürt yazacaktım fivemtürk yazmışım awdojmğaköwpşfgrfhnsjsödcxvfcgvhbnmhvgcsdfzdxghgm könjbgcfzsdczxfvg mknljbhgfv

7 hane ne la kanki abartma

Hani herkesin ağzında bir söz var ya Fivem kitlesi nereye gidiyor ne oluyor diye işte bu kitle o kitle sunucularda oynarlar bsnlanırlar o sunuculara laf atıp kendi sunucularını açarlar yönetime koydukları adamlar ile kavga ederler giderler başka sunucu açarlar sonra geri barışıp tekrar devam ederler vs gibi bir döngü ile bakarlar ki kitleleri kalmamış sonra en büyük düşmanları ile sunucu açıp belli bir başarı elde ederler bu kişiler çok iyi bilir ki bu zıplayış son zıplayış ondan dolayı böyle bir fikir mantıklı geldi açıkcası ancak gerekli açıklamayı forum yönetimi yapmış zaten.

Bu dediğim insanlar da dahil herkesin yolu açık olsun

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!