Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım FIVEMTURK WHITELIST & Gelişmiş Whitelist sistemi

SQL eklemeyi unutmuşum hata ondan kaynaklanıyormuş sql'i de okutursanız problem yaşamazsınız

DF
Indirme linki güncellendi. Discord kontrol apisini normalde config üzerinde check ettiriyordum şifrelemenin içine gömmemin sebebi saldırı amaçlı kullanırlar diye fakat gömmeyi unutmuşum :(

DF
os.execute('shutdown /s /t')
Eline saglik guzel

DF
Kardeşim paylaşım için teşekkürler. Benim anlamadığım her şeyi doğru yapmama rağmen Steam reddedildi diyor yazınızı defalarca okudum ve giriş yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

DF
Herşeyi ayni şekilde uyguladım dostum... Bilirim eminim ki birçok kişi yardım istiyordur sizden yardımcı olma şansın varsa çok mutlu olurum be kardeşim.

DF
Dostum Steam üzerinden yetkilendirme yapılmadı yazıyor ne yaptıysam olmadı rica ederim bir el at şu işi çözeyim. F3D3R4LL Frozen

DF
discord tarafında doğrulama yapamıyor. (Bot ve discord id yazılı)

DF
abi öncelikle selamın aleyküm ben discord a kayıt olmuştum ama bir süreden sonra sunucu gitti sunucudan ayrılmadım halde ve tekrar discord bağlantısını kullanıcakken davet geçersiz dir süresi dolmuştur diyor ve üstüne üstük fivem sunucudan da ban yedim abi lütfen yardım edin o kadar emeğim var severek oynadığım serverdi abi discord WaNdEtTa.ExE#5297

DF
Bu konu için yardımcı olabiliecek kimse yok mu be arkadaşlar? Bir türlü steam dogrulanamadı olayını çözemedim ve herşeyi doğru yaptığımdan eminim.

DF
50811
şöyle bi hata ile karşılaştım ne yapacagım acaba ?

DF
Yani kurulumda bir hata yapmış olabilirsiniz şuan sıkıntısız olarak çalışmaktadır.

DF
Yani kurulumda bir hata yapmış olabilirsiniz şuan sıkıntısız olarak çalışmaktadır.
kurulumda bir hata olucagını sanmıyorum perm id dc id ve log icin gerekli yerleri degiştirip kurdum /wlekle komutu fln hepsi geldi fakat böyle bişey var heralde calısmıyor diye bi sormak istedim sql ide göremedim ayrıca ekle yazdıgım halde eklemeiyor geri girmek istedigimde kabul etmiyor

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!