Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FivemTürk Üyelerine Ücretsiz TeamSpeak3

DataFEX

KURUMSAL
Kurumsal Üye
Merhaba değerli FivemTürk kullanıcıları, DataFex olarak İhtiyacı olan kişilere TeamSpeak3 Hizmetini ücretsiz sağlamak istiyoruz.

Peki neden böyle bir şey yapıyoruz?

Bir numaralı nedenimiz DataFex kalitesini herkes ile buluşturmak DDOS ve Blacklist Korumalı TeamSpeak3 Sunucularımız ile kesintisiz hizmet herkesin hakkıdır.
Diğer bir nedenimiz ise Maddi bütçesi olmayıp arkadaşları ile kendi aralarında oynamak isteyen kişiler için veya satın almadan önce test yapmak isteyen kullanıcılarımız içindir.

DataFex olarak Fivem platformuna daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz bunun için sizlere bu şekilde bir kampanya hazırladık.

Nasıl alacaksınız peki bu teamspeak3 sunucunuzu?

Öncelikle Sistemimiz tamamen otonomdur.
Yapmanız gereken tek şey sitemize üye olup ardından Sekmesine gelip 32 Kişilik Ses Sunucusunu satın al dedikten sonra FIVEMTURKTEAMSPEAK32 promosyon kodunu girin.

Ardından ödeme yapa tıklayın herhangi bir kart bilgisi gerekmez onaylamalarınızı yaptıktan sonra saniyeler içinde sunucunuz hazır olacak site mail olarak bilgileriniz teslim edilecek.

Hizmetleriniz bölümünden kontrol panelinize ayrıca ulaşabilir oradan sunucunuzu kontrol edebilirsiniz.

NOT: Promosyon Kodu Sadece 32 Kişilik Üründe geçerlidir.

ÖNEMLİ NOT: Lütfen bu hizmet için destek talebi açmayınız. Sistem tamamiyle otonomdur. Yönetimi tamamiyle size aittir. Gerekli araştırmalarınızı google üzerinden yapabilirsiniz.

TeamSpeak3 Satış Konusuna Buradan
Sunucu Satış Konusuna Buradan ulaşabilirsiniz.

71104

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
iyi de 32 kişiliği normaldede ücretsiz açılmıyor mu?

DF
iyi de 32 kişiliği normaldede ücretsiz açılmıyor mu?
Onuda kurmak için bir sunucuya ihtiyacınız var, eğer başka sitelerden alınan freeteamspeak3 gibi sitelerden bahsediyorsanız DDOS koruması sunuyoruz artı olarak blacklist koruması.

DF
Şuan için sistem üzerinde bir hata mevcut, giriş yapmakta sorun yaşanıyor düzeltildiğinde bilgi vereceğiz o zaman promosyonlarınızı kullanmanızı öneririz.

DF
Hata giderildi Promosyonlarınızı kullanıp ücretsiz teamspeak3 sunucunuzu alabilirsiniz.

DF
bence 128 / 256 slotlarada gelebilir bu promosyon kodu ??

DF
Tonlarca sipariş geliyor kullanan arkadaşların bir yorumunu isteriz :)

DF
Mükemmel hizmet,
buradan bedava teamspeak3 sunucusu almak yerine direk makinanızı datafexden alırsanız zaten yanında bedava teamspeak3 sunucusu geliyor aklınızda bulunsun :)

DF
Merhaba, @ DataFEX DataFEX Ben kayıt olmaya calıştıgımda nedense kimlik bilgilerimi dogrulamıyor. yanlış diyor ben dogru yazmama rağmen.

DF
Göbek adınız var ise onu da unutmayınız.

DF
Son 26 adet stok kalmıştır.

Stoklar tükendikten sonra bir süre eklenmeyecektir.

DF
Önceden kayıt olmaya calısmama rağmen kayıt olamadım yalan gibi geldi bana kardeşim böyle bir avantaj yapsaydın belki sizden hosting alabilirdim ama vazgeçtim. iyi calısmalar.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!