Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivemturk FivemTürk Davetiye Sistemi

• Konbuyu başlatan Sado
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 5K

Sado

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Yönetici
Administrator
Web sitesi
sadicanozkaya.com.tr
Merhaba değerli forum üyeleri, FivemTürk olarak bu forumu daha nezih ve temiz bir ortam haline getirmek için çalışmalarımızı her gün sürdürüyoruz.

Bu çalışmamızda forum adresimizi herkese açık kayıtlara kapatıyoruz. Sadece Davet Kodu olan kişiler forum üzerine kayıt yaptırabilecektir.

Peki kayıtlar nasıl olacak ?

Kayıtlar sırasında kayıt yaptırmak isteyen kişiden davet kodu istenilecek, eğer davet kodu girmez ise kişi kayıt olamayacak.

Tüm Üyelerimizin her ay 1 kişiyi davet etme hakkı vardır, Kontenjan Forum Yönetimi tarafından açıldığında jeton oluştur bölümü aktif olur, aksi halde gözükmez.

Peki nasıl ekstra davetiye hakkı kazanırım ?

* En az 3 aylık üye olmak
* Davetiye hakkı forum içinde geçirdiğiniz süre ve yazdığınız mesajlar göz önünde bulundurularak yönetim tarafından davetiye hakkı tanımlanacaktır zaman zaman.

Tanıdığınız, FivemTürk'a ve diğer kullanıcılarımıza faydalı olabileceğine inandığınız veya FivemTürk'ün kullanıcıya fayda sağlayabileceğini düşündüğünüz herkesi davet edebilirsiniz.

Davetiye Kodu Talep Etmek için Tıklayın

Belirli bir ücret veya takas karşılığında fiziki veya sanal bir şey karşılığında tanımadığınız kişilere davetiye gönderimi yasaktır. Tespiti halinde davet gönderen kişi yasaklama cezası alacaktır.

Davetiye Haklarınızı, tanıdıklarınıza ve FiveM ve Dijital işler için ihtiyacı olan kişilere gönderiniz.

BURADAN Davetiye Haklarınızı görebilir oluşturabilir ve davetiye kodunu kayıt yaptırmasını istediğiniz kişiye verebilirsiniz.

NOT: Oluşturulan davet kodları oluşturduğu saat ve tarihten itibaren 3 gün boyunca geçerlidir, eğer kullanılmazsa geçerliliğini kaybedecektir.

Aşağıda resimli ve adım adım davetiye kodlarınızı nasıl görebileceğiniz ve oluşturabileceğiniz gösterilmiştir.

65040

DF
Son düzenleme:
Çok güzel olmuş. Backlink veya spam için foruma üye olup salak saçma konular açanları önlemek için güzel bir sistem.

DF
Merhaba değerli forum üyeleri, FivemTürk olarak bu forumu daha nezih ve temiz bir ortam haline getirmek için çalışmalarımızı her gün sürdürüyoruz.

Bu çalışmamızda forum adresimizi herkese açık kayıtlara kapatıyoruz. Sadece Davet Kodu olan kişiler forum üzerine kayıt yaptırabilecektir.

Kayıtlar sırasında kayıt yaptırmak isteyen kişiden davet kodu istenilecek, eğer davet kodu girmez ise kişi kayıt olamayacak.

Tüm Üyelerimizin her ay 1 kişiyi davet etme hakkı vardır, Kontenjan Forum Yönetimi tarafından açıldığında jeton oluştur bölümü aktif olur, aksi halde gözükmez.

* Davetiye hakkı forum içinde geçirdiğiniz süre ve yazdığınız mesajlar göz önünde bulundurularak yönetim tarafından davetiye hakkı tanımlanacaktır zaman zaman.

Tanıdığınız, FivemTürk'a ve diğer kullanıcılarımıza faydalı olabileceğine inandığınız veya FivemTürk'ün kullanıcıya fayda sağlayabileceğini düşündüğünüz herkesi davet edebilirsiniz.

Davetiye Talep Konusu

Belirli bir ücret veya takas karşılığında fiziki veya sanal bir şey karşılığında tanımadığınız kişilere davetiye gönderimi yasaktır. Tespiti halinde davet gönderen kişi yasaklama cezası alacaktır.

Davetiye Haklarınızı, tanıdıklarınıza ve FiveM ve Dijital işler için ihtiyacı olan kişilere gönderiniz.

BURADAN Davetiye Haklarınızı görebilir oluşturabilir ve davetiye kodunu kayıt yaptırmasını istediğiniz kişiye verebilirsiniz.

NOT: Oluşturulan davet kodları oluşturduğu saat ve tarihten itibaren 3 gün boyunca geçerlidir, eğer kullanılmazsa geçerliliğini kaybedecektir.

Aşağıda resimli ve adım adım davetiye kodlarınızı nasıl görebileceğiniz ve oluşturabileceğiniz gösterilmiştir.

Ekli dosyayı görüntüle 65040
Harika önlem. Forum daha güzel olucak.

DF

Davetiye Kodu Talep Etmek için Tıklayın

Ekli dosyayı görüntüle 65040
adamsın admin <3

DF
Davetiye sistemi güzel fakat bence bu forum için daha erken, gereksiz ve bot hesap açımını engellemek amaçlı ip veya telefon doğrulama sistemi gelebilirdi.
Yeni gelecek sistemde tanıdığı olmayan ve bu platformlarla alakası olmayan biri yardım almak istediği zaman forumdan mahrum kalabilir. Yöneticiler zaten bunları düşünmüştür diyerekten forumun gelişmesine ?

DF
Davetiye sistemi güzel fakat bence bu forum için daha erken, gereksiz ve bot hesap açımını engellemek amaçlı ip veya telefon doğrulama sistemi gelebilirdi.
Yeni gelecek sistemde tanıdığı olmayan ve bu platformlarla alakası olmayan biri yardım almak istediği zaman forumdan mahrum kalabilir. Yöneticiler zaten bunları düşünmüştür diyerekten forumun gelişmesine ?
Dediğiniz kısmı evet düşündük, lakin discord üzerinde neredeyse 7/24 aktifiz ve bir sürü de iletişim kanallarımız aktif her yerden bizimle iletişim kurmaları mümkün. Hiç kimseyi tanımayan biri bile bizimle iletişime geçerse onlara kesinlikle yardımcı olacağız kimsenin şüphesi olmasın :=)

DF
Abi x,y,z forumundan geliyorum içerik çalabilir miyim ?

DF
Gayet güzel bir sitem elinize sağlık sormak istediğim bi soru var cevaplarsanız sevinirim Sado Sado
Davetiye ile davet edilen bir üye forumdan ban yediği zaman davet ettiği kişide ban yiyicek mi ?

DF
Nasıl yani, şimdi ipini koparan gelemeyecekmi ?

DF
kaç saattir sunucu sunucu dolandım üye olmak için saçma olmuş sayenizde fivem de gezmediğim dc kalmadı birisinden davet kodu alabilmek için.

DF
kaç saattir sunucu sunucu dolandım üye olmak için saçma olmuş sayenizde fivem de gezmediğim dc kalmadı birisinden davet kodu alabilmek için.
Davet kodlarını discord üzerinden destek talebi aracılığıyla veriyoruz
İyi forumlar dilerim.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!