• Kayıt Olmak için davetiye kodu zorunlu kılınmıştır. Davetiye kodu talep etmek için bizimle iletişime geçin. Discord: https://dc.fivemturk.com
DARKDREAM arcade
boş supreme2h
DF DF

Fivemturk FivemTürk Davetiye Sistemi

• Konbuyu başlatan Sado
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 2K

Sado

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Administrator
23 Kas 2019
3,448
1,279
620
23
sadicanozkaya.com.tr
Discord
! Sado#9613
Merhaba değerli forum üyeleri, FivemTürk olarak bu forumu daha nezih ve temiz bir ortam haline getirmek için çalışmalarımızı her gün sürdürüyoruz.

Bu çalışmamızda forum adresimizi herkese açık kayıtlara kapatıyoruz. Sadece Davet Kodu olan kişiler forum üzerine kayıt yaptırabilecektir.

Peki kayıtlar nasıl olacak ?

Kayıtlar sırasında kayıt yaptırmak isteyen kişiden davet kodu istenilecek, eğer davet kodu girmez ise kişi kayıt olamayacak.

Tüm Üyelerimizin her ay 1 kişiyi davet etme hakkı vardır, Kontenjan Forum Yönetimi tarafından açıldığında jeton oluştur bölümü aktif olur, aksi halde gözükmez.

Peki nasıl ekstra davetiye hakkı kazanırım ?

* En az 3 aylık üye olmak
* Davetiye hakkı forum içinde geçirdiğiniz süre ve yazdığınız mesajlar göz önünde bulundurularak yönetim tarafından davetiye hakkı tanımlanacaktır zaman zaman.

Tanıdığınız, FivemTürk'a ve diğer kullanıcılarımıza faydalı olabileceğine inandığınız veya FivemTürk'ün kullanıcıya fayda sağlayabileceğini düşündüğünüz herkesi davet edebilirsiniz.

Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol

Belirli bir ücret veya takas karşılığında fiziki veya sanal bir şey karşılığında tanımadığınız kişilere davetiye gönderimi yasaktır. Tespiti halinde davet gönderen kişi yasaklama cezası alacaktır.

Davetiye Haklarınızı, tanıdıklarınıza ve FiveM ve Dijital işler için ihtiyacı olan kişilere gönderiniz.

Davetiye Haklarınızı görebilir oluşturabilir ve davetiye kodunu kayıt yaptırmasını istediğiniz kişiye verebilirsiniz.

NOT: Oluşturulan davet kodları oluşturduğu saat ve tarihten itibaren 3 gün boyunca geçerlidir, eğer kullanılmazsa geçerliliğini kaybedecektir.

Aşağıda resimli ve adım adım davetiye kodlarınızı nasıl görebileceğiniz ve oluşturabileceğiniz gösterilmiştir.

65040

Son düzenleme:

StayWEB

FT Kullanıcı
9 Eki 2021
47
15
23
22
Çok güzel olmuş. Backlink veya spam için foruma üye olup salak saçma konular açanları önlemek için güzel bir sistem.

• Beğen
Tepkiler: Sado

KeremV

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
FT Kullanıcı
7 Eki 2021
109
23
33
Merhaba değerli forum üyeleri, FivemTürk olarak bu forumu daha nezih ve temiz bir ortam haline getirmek için çalışmalarımızı her gün sürdürüyoruz.

Bu çalışmamızda forum adresimizi herkese açık kayıtlara kapatıyoruz. Sadece Davet Kodu olan kişiler forum üzerine kayıt yaptırabilecektir.

Kayıtlar sırasında kayıt yaptırmak isteyen kişiden davet kodu istenilecek, eğer davet kodu girmez ise kişi kayıt olamayacak.

Tüm Üyelerimizin her ay 1 kişiyi davet etme hakkı vardır, Kontenjan Forum Yönetimi tarafından açıldığında jeton oluştur bölümü aktif olur, aksi halde gözükmez.

* Davetiye hakkı forum içinde geçirdiğiniz süre ve yazdığınız mesajlar göz önünde bulundurularak yönetim tarafından davetiye hakkı tanımlanacaktır zaman zaman.

Tanıdığınız, FivemTürk'a ve diğer kullanıcılarımıza faydalı olabileceğine inandığınız veya FivemTürk'ün kullanıcıya fayda sağlayabileceğini düşündüğünüz herkesi davet edebilirsiniz.

Belirli bir ücret veya takas karşılığında fiziki veya sanal bir şey karşılığında tanımadığınız kişilere davetiye gönderimi yasaktır. Tespiti halinde davet gönderen kişi yasaklama cezası alacaktır.

Davetiye Haklarınızı, tanıdıklarınıza ve FiveM ve Dijital işler için ihtiyacı olan kişilere gönderiniz.

Davetiye Haklarınızı görebilir oluşturabilir ve davetiye kodunu kayıt yaptırmasını istediğiniz kişiye verebilirsiniz.

NOT: Oluşturulan davet kodları oluşturduğu saat ve tarihten itibaren 3 gün boyunca geçerlidir, eğer kullanılmazsa geçerliliğini kaybedecektir.

Aşağıda resimli ve adım adım davetiye kodlarınızı nasıl görebileceğiniz ve oluşturabileceğiniz gösterilmiştir.

Ekli dosyayı görüntüle 65040
Harika önlem. Forum daha güzel olucak.

• Beğen

Ricon

FT Kullanıcı
16 Eki 2021
1
1
3
24

Ekli dosyayı görüntüle 65040
adamsın admin <3

• Beğen

Chucky

FT Kullanıcı
5 Tem 2021
53
3
43
19
Davetiye sistemi güzel fakat bence bu forum için daha erken, gereksiz ve bot hesap açımını engellemek amaçlı ip veya telefon doğrulama sistemi gelebilirdi.
Yeni gelecek sistemde tanıdığı olmayan ve bu platformlarla alakası olmayan biri yardım almak istediği zaman forumdan mahrum kalabilir. Yöneticiler zaten bunları düşünmüştür diyerekten forumun gelişmesine 🍻

• Beğen

Sado

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Administrator
23 Kas 2019
3,448
1,279
620
23
sadicanozkaya.com.tr
Discord
! Sado#9613
Davetiye sistemi güzel fakat bence bu forum için daha erken, gereksiz ve bot hesap açımını engellemek amaçlı ip veya telefon doğrulama sistemi gelebilirdi.
Yeni gelecek sistemde tanıdığı olmayan ve bu platformlarla alakası olmayan biri yardım almak istediği zaman forumdan mahrum kalabilir. Yöneticiler zaten bunları düşünmüştür diyerekten forumun gelişmesine 🍻
Dediğiniz kısmı evet düşündük, lakin discord üzerinde neredeyse 7/24 aktifiz ve bir sürü de iletişim kanallarımız aktif her yerden bizimle iletişim kurmaları mümkün. Hiç kimseyi tanımayan biri bile bizimle iletişime geçerse onlara kesinlikle yardımcı olacağız kimsenin şüphesi olmasın :=)

F3D3R4LL

Admin
15 Haz 2019
965
472
358
21
Discord
F3D3R4LL#2433
Abi x,y,z forumundan geliyorum içerik çalabilir miyim ?

prometheuss

D-Mod
14 Nis 2021
205
35
63
18
Gayet güzel bir sitem elinize sağlık sormak istediğim bi soru var cevaplarsanız sevinirim Sado Sado
Davetiye ile davet edilen bir üye forumdan ban yediği zaman davet ettiği kişide ban yiyicek mi ?

Sado

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Administrator
23 Kas 2019
3,448
1,279
620
23
sadicanozkaya.com.tr
Discord
! Sado#9613
Gayet güzel bir sitem elinize sağlık sormak istediğim bi soru var cevaplarsanız sevinirim Sado Sado
Davetiye ile davet edilen bir üye forumdan ban yediği zaman davet ettiği kişide ban yiyicek mi ?
Kasti olarak yapılan bir dolandırıcılık yoksa işin içinde hayır.

AlbatracZ

?????????
FT Kullanıcı
4 Nis 2020
229
54
113
Discord
'Yusuf - AlbatracZ #0212
Nasıl yani, şimdi ipini koparan gelemeyecekmi ?

SamanKelle

FT Kullanıcı
24 Eki 2021
66
12
23
26
kaç saattir sunucu sunucu dolandım üye olmak için saçma olmuş sayenizde fivem de gezmediğim dc kalmadı birisinden davet kodu alabilmek için.

Jaeden

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
FT Kullanıcı
29 Ağu 2021
121
9
53
22
kaç saattir sunucu sunucu dolandım üye olmak için saçma olmuş sayenizde fivem de gezmediğim dc kalmadı birisinden davet kodu alabilmek için.
Davet kodlarını discord üzerinden destek talebi aracılığıyla veriyoruz
İyi forumlar dilerim.

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!