Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [FivemPremium] - Karakter yapma scripti. (fp_karakter)

Bu Leak Dc Lerinde Satilan Bir Script Degilmi Zaten ?

DF
Script ücretsiz bir şekilde paylaşılmayacak ve tamamen sıfırdan yazılmıştır. ?
Ayrıca bir hevesle konuyu açıyoruz ve insanların önerilerini ve görüşlerini beklerken bize tam araştırmadan ve kaynağını göstermeden çalıntı bir eklenti olduğunu söylüyorsun ? Hevesimizi düşürdün. Leak olmadığını belirtmek ister ve konuyu baltalamamanı istiyoruz.

DF
Ayrıca bir hevesle konuyu açıyoruz ve insanların önerilerini ve görüşlerini beklerken bize tam araştırmadan ve kaynağını göstermeden çalıntı bir eklenti olduğunu söylüyorsun ? Hevesimizi düşürdün. Leak olmadığını belirtmek ister ve konuyu baltalamamanı istiyoruz.
Discorddan Da Iletisime Gectiniz Ama Dedigim Gibi Ben Bunu Bir Yerde Hatirladigim Kadariyla Bedava Bulmustum Taxi Muhabbeti vs Cok Iyi olmus konuyu baltalamiyorum kendiniz discorddan scriptin tumu bana ait degil dediniz burda ise 0 dan yazildi diyorsunuz ?

DF
Eger Olumsuz Elestirilere Acik Degilsen Konu Acman Bile Cok sacma

DF
Devam ettiriyorsun orada belirttik karakter ekranı bizim değil eleştiri tek taraflı olmaz çift taraflı olur iyi/kötü eleştiriler hoşuma gider fakat evet tek taraflı eleştiriye açığım. Taxi muhabbeti için teşekkür ederim fakat biz yukarıda belirttik triggerları sıfırdan yazılmıştır. Tekrar belirteyim karakter ekranı bizim değildir. Onun hariç herşeyi bizimdir. İleride kendi karakter ekranımızda yapmayı düşüneceğiz. Fikir verdiğin için teşekkürler Kerem lütfen burada bitirelim.

DF
+rep GENER4L yine çoşturmuş eline sağlık knk

DF
Konu taşındı tanıtım konusu değil bu konu, satış konusu lütfen açarken dikkat edelim iyi forumlar..

DF
Daha çok kişiye ulaşması için

Güncel

DF
Daha çok kişiye ulaşması için

Güncel

DF
Ne bileyim ki... Bi şey söylesem 3 günlük ban yiyorum :/

DF
Konu boş boş yorumlar ve kanıtsız yorumlardan dolayı kapatılacaktır. Kanıtsız konu baltalıyorsunuz. Canınız sağolsun fakat bir daha yorum yapmadan önce insanların emeklerini düşünün ondan sonra yorum yapın.

Konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar...

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!