Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM'e yeni başladım sayılır. Daha önceden çok fazla video izledim. Sunucu arıyorum.

Erengmus

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba, FiveM'de 14 saatim var. Fakat roleplay hakkında çok fazla videolar izledim. Aynı zamanda Twitch üzerinden roleplay yapan yayıncıları izledim. Bir ekibim olmadığı için kendime ait sunucum yok. Farklı sunuculara katılmak istediğim zaman da oynama saatimden dolayı kabul etmiyorlar. Bende bu sebeple yeni açılmış bir sunucu arıyorum. Adında yeni açıldık yazan hangi server'ın discord sunucusuna girsem, sunucuda en az 50-60 kişi var. Asıl sormak istediğim; Hakikaten yeni açılmış, daha Discord sunucusunda bile 5-10 kişi olan sunucu var mıdır? Eğer varsa katılıp hem rol yapmak istiyorum hem de kendimi geliştirmek istiyorum. Eğer böyle bir sunucu varsa, discord linkini yorum olarak atarsa çok memnun olurum. Yaş:18

Son düzenleme:
† Seeker †#5863 Kankacım bana ulaşırsan sana yardımcı olabilirim. Sunucumuz yeni açılıyor kemik kadromuz da var çoğu kıytırık sunucu gibi Cartel mafya rolü yok güvenli bölgeler de saçma sapan değil.

Merhaba, FiveM'de 14 saatim var. Fakat roleplay hakkında çok fazla videolar izledim. Aynı zamanda Twitch üzerinden roleplay yapan yayıncıları izledim. Bir ekibim olmadığı için kendime ait sunucum yok. Farklı sunuculara katılmak istediğim zaman da oynama saatimden dolayı kabul etmiyorlar. Bende bu sebeple yeni açılmış bir sunucu arıyorum. Adında yeni açıldık yazan hangi server'ın discord sunucusuna girsem, sunucuda en az 50-60 kişi var. Asıl sormak istediğim; Hakikaten yeni açılmış, daha Discord sunucusunda bile 5-10 kişi olan sunucu var mıdır? Eğer varsa katılıp hem rol yapmak istiyorum hem de kendimi geliştirmek istiyorum. Eğer böyle bir sunucu varsa, discord linkini yorum olarak atarsa çok memnun olurum. Yaş:18
Sunucumuz daha açılmamıştır 1 haftaya açılacaktır. Sunucumuz fivem saatine değil rol bilgisine önem verir.

O tarz sunucularda rol öğrenmen pek kolay olmaz diye düşünüyorum. Bol şans

Aradığınız gibi bir sunucu .
?HIZLI WH

?DENEYİMLİ YETKİLİ EKİP

?LSPD - EMS ALIMLARI

?TÜM ALIMLAR AÇIK

? YETKİLİ ALIMLARI

?ÖZEL MC DONALD’S MESLEĞİ

?SORUNSUZ ÇALIŞAN SCRİPTLER

?15 + YAŞ SINIRI

?BAĞIŞÇI PAKETLERİ YOK

? HARD EKONOMİ

?SOSYAL RP

?YAYINCILAR VE ETKİNLİKLER

?HAİNLERE İNAT AÇIĞIZ

?ARES ROLEPLAY

Kendini geliştirerek daha iyi sunucularda oynuya bilirsin

Gwen Tennyson#5256 buyur yaz bana geri dönüş yapıcam

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!