Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivem'e Ne oldu ?

Echosal

Üye
FT Kullanıcı
Eskiden fivemde pd dendiği zaman bi ağırlık vardı veya çeteler SEN SS'E GİREMEZSİN gibi cümleler kurmazdı mesela mdrp sözdekonu sunucu gun rp serveri pd olan adam ölüyor veya onu bunu bırakın sunucular artık para amaçlı oluyor neden böyle? 100 tl ver keleş al gibi falan filan ortam zaten çakma developer dolu okok editleyem developer olam falan filan fivem yakın zamanda biticek gidicek ben diyeyim şimdiden...

Adam haklı baba 😝

Son düzenleme:
Sunucular p2w ve gunrp ye daha fazla döndüğü için fivemin biteceğini düşünmek güzel bir kafa yapısı.

sorgulama

Sunucular p2w ve gunrp ye daha fazla döndüğü için fivemin biteceğini düşünmek güzel bir kafa yapısı.
eski fiveme bir göz atar mısın sence hangisi güzel kurallar,Adminler gibi soruyorum Esx zamanları bile kabulümdür

Eski fivemi çok özlüyorum yeni p2w role play beni pek sarmıyor yabancı diliniz varsa yurt dışı sunucularda oynamanızı tavsiye ederim

Eski fivemi çok özlüyorum yeni p2w role play beni pek sarmıyor yabancı diliniz varsa yurt dışı sunucularda oynamanızı tavsiye ederim
evet, yukleme tarafinda sikintisi olmayanlar var ise nopixel public sunuculari gayet sariyor ve iyi bir ortami var. adam akilli tr sunucusu yok artik rpler sarmiyor herkes cakma gangster olmus drillci velet tipler yuzunden rol yapilmiyor artik. eski old school ballas, families rolu yapanlar yine cok cringeydi ama daha keyifliydi :D

evet, yukleme tarafinda sikintisi olmayanlar var ise nopixel public sunuculari gayet sariyor ve iyi bir ortami var. adam akilli tr sunucusu yok artik rpler sarmiyor herkes cakma gangster olmus drillci velet tipler yuzunden rol yapilmiyor artik. eski old school ballas, families rolu yapanlar yine cok cringeydi ama daha keyifliydi :D
diyenin ppsine bakmak gerek

yabancı sunucularda pd'ye sıkmak göt istiyor çünkü biliyorlar ki yerde ki vurmazsa gökte ki vuracak ama tr'de ki adam "KARDEŞİM SEN SS'E NASI GİRİYORSUN ÖYLE?" diyor bu siktimin ss'inde 10000 yerel varsa pd 10 kişi mi aq

Ağlamak çözüm değil. Sunucu kötüyse quit at geç.
Kaliteli sunucu yok bence saçma bir söylem, kendine güveniyorsan edrp gibi sunuculara başvuru at, kabul edilirsen gir oyna.

SS'e giremezsin diyenler çok, örnek burda.. ; ( Video bize ait, reklam falan değil yanlış anlaşılmasın. )

Kaliteli sunucu yok bence saçma bir söylem, kendine güveniyorsan edrp gibi sunuculara başvuru at, kabul edilirsen gir oyna.

SS'e giremezsin diyenler çok, örnek burda.. ; ( Video bize ait, reklam falan değil yanlış anlaşılmasın. )
bir paket yapıyorum şuan eğer ki güzel satarsa ilk işim aşırı kaliteli eski fivem tadında bir sunucu açmak olacak.

Eski FiveM diye herkes ağlıyor fakat anlamadığım bir şey var, neden kimse eski FiveM için bir şey yapmıyor sadece sızlanıyor? kabullenmek dışı bir davranış değil konu açmak bir çözüm değildir.

O kadar çok özlüyorum ki o eski zamanları şimdi 24 yaşındayım belki de hayatımın en keyifli zamanları fivem i ilk öğrendiğim oynadığım zamanlarıydı

Gelişmemesinin ilk sebebi para kazanma amacı ile açılan sunucular bir, ikincisi neden sunucu açtığını bile bilmeyen sunucu sahipleri ikincisi, üçüncüsü şuan neden fivem oynadığını dahi bilmeyen fivem oyuncuları.

Eski FiveM diye herkes ağlıyor fakat anlamadığım bir şey var, neden kimse eski FiveM için bir şey yapmıyor sadece sızlanıyor? kabullenmek dışı bir davranış değil konu açmak bir çözüm değildir.
yukarda yazdım zaten eski fivem tadında bir sunucu açacağım şuan 2 paket üzerinde çalışıyorum 1. zombi rp paketi 2. rp paketi güzel satarlarsa bir rp açacağım en azından belki bir sunucu her şeyi düzeltmeyi dener

yukarda yazdım zaten eski fivem tadında bir sunucu açacağım şuan 2 paket üzerinde çalışıyorum 1. zombi rp paketi 2. rp paketi güzel satarlarsa bir rp açacağım en azından belki bir sunucu her şeyi düzeltmeyi dener
o işler öyle paketle olmaz yönetimi kitlesi zart zurt çok etkiler

Ses kalınlaştırmanın bile işe yaramadığı max 10 yaşındaki güzel arkadaşımın dediği gibi "oooo beyler nasıl giriyor bu içeri" bu tarz söylemler bile o anki rolü kötüleştirmeye sebep oluyor ayrıca gayet kordine iyi bir operasyon olmuş o arkadaşların yerinde olsam rol bittikten sonra OOC olarak polislere gider bu güzel rol için teşekkür ederdim

Gelişmemesinin ilk sebebi para kazanma amacı ile açılan sunucular bir, ikincisi neden sunucu açtığını bile bilmeyen sunucu sahipleri ikincisi, üçüncüsü şuan neden fivem oynadığını dahi bilmeyen fivem oyuncuları.
Eskiden tek derdimiz hileleri engelleyelim güzel roller dönsündü, şimdi hilelerin gelip sunucuyu patlatması bu rollerden daha çok zevk veriyor :)

Ses kalınlaştırmanın bile işe yaramadığı max 10 yaşındaki güzel arkadaşımın dediği gibi "oooo beyler nasıl giriyor bu içeri" bu tarz söylemler bile o anki rolü kötüleştirmeye sebep oluyor ayrıca gayet kordine iyi bir operasyon olmuş o arkadaşların yerinde olsam rol bittikten sonra OOC olarak polislere gider bu güzel rol için teşekkür ederdim
Rol bitiminde ne yaptık hatırlamıyorum ama o sunucudan banlandık :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!