Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Fivemde Bulanık Yollar

KeremAktas7888

Üye
FT Kullanıcı
Discord
! Kyrox#1111
Merhaba Yollar Görselde Gösterdiğim Gibi Kalitesiz Görünüyor Bunu Nasıl Çözebilirim.Bilen Varsa Lütfen Yazabilir Mi Eskiden Böyle Değildi 66840

Konu doğru kategoriye taşınmıştır​

Resulation gibi birşey olması lazım ayarlarda o kaç sende?

En alttaki ayarlardan ilkini x16 yapman gerekiyor

Bu sorun bendede var eğer genel olarak sunucudan kaynaklı değil ise çözümleri şunlar. Fivem açıkken sunucuya girip görev yöneticisi>Fivem genişlet>Sunucunun adına tıklayıp sağ tıklıyoruz ardından ayrıntılara git>Çıkan mavi olan kısıma sağ tıklayıp öncelik ayarla>Yüksek>Tekrar sağtıklayıp benzeşmeyi ayarladan sadece CPU 0 ı kapatıyoruz

Sorununuzun %80 i geçecektir eğer geçmez ise bilgisayarınızdaki parçaları kontrol edin

Not: oyuna her girdiğinizde yapmalısınız.

67341
Arkadaşlar merhaba bulanık yollar sorunumu çözmüş bulunmaktayım Eğer ki yaşayan başka biri var ise Bu kısmı Kalite ye çekmeli veya arttırmalı böyle sorun çözülüyor
Bu süre zarfında bana yardım eden herkese çok teşekkür ederim

Konu cevaplandı olarak işaretlenebilir

Ekli dosyayı görüntüle 67341
Arkadaşlar merhaba bulanık yollar sorunumu çözmüş bulunmaktayım Eğer ki yaşayan başka biri var ise Bu kısmı Kalite ye çekmeli veya arttırmalı böyle sorun çözülüyor
Bu süre zarfında bana yardım eden herkese çok teşekkür ederim

Konu cevaplandı olarak işaretlenebilir
dostum çok teşekkürler bende aynı sıkıntıyı çekiyordum oyun ayarları full deydi ancak olmuyordu saol

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!