Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Fivem yüklenme sorunu

Kutay1453

Üye
FT Kullanıcı
grQJlb.png

Arkadaşlar Öncelikle İndirmeyi Denedim Yüzde 91 De Kaldı Tekrar Denedim 93 De Kaldı VPN Kurdum PC Ye Tam Sevindim Oldu Dedim Ama %100 Olunca Bu Hatayla Karşılaştım Kaçgündür Deniyorum Lütfen Yardımcı Olurmusunuz

DF
Anti virüs programın varsa onu kapat ve tekrar indirmeyi dene hatta vpn tekrardan aç

DF
Virüs Programı Yok Windows Defender Var Onuda Kapatıp Deniyorum Olmadı VPN Le Denedim İşte Bu Hatayı Veriyor

DF
VPN Bağlantı Kurdum Oluşturdum Defender da virüs tehdit korumasını etkisiz hale getirdim yüklüyorum

DF
Fivem Yüklendi Yukarıda Bahsettiğim Gibi Yaptım Ve Oldu Ama Böyle Birşey Oluyor
7ajG9W.png

DF
merhablar aynı sorun bendede var lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyim defender kapıyorum olmuyor daha wpn le denemedim ama onuda deniyicem şimdi

DF
Valla ya kalıyor 93 te herşeyi yaptım olmadı acil yardım.

DF
Arkadaşlar bunun nedeni antivirüs ve güvenlik duvarıyla alakalı bunların ikisinide devre dışı bırkakıp gireiblirsiniz sonradan antivirüsü aktif ettiğinizde de dosyaları silebiliyor bilginiz olsun

DF
Arkadaşlar bunun nedeni antivirüs ve güvenlik duvarıyla alakalı bunların ikisinide devre dışı bırkakıp gireiblirsiniz sonradan antivirüsü aktif ettiğinizde de dosyaları silebiliyor bilginiz olsun
Ben de kapalıydı güvenlik duvarı antivirüs programıda yoktu vpn le oldu sadece

DF
sanırsam social club güncel değil diyor bi deneyin isterseniz

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!