Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım FiveM Yeni Nesil Animasyonlu Banka Scripti - new_banking (Türkçeleştirildi / Fixlendi)

Tefoo

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar Arkadaşlar Forumda Yeniyim Ve Size Yardımcı Olmak İçin Türkçeleştirdiğim, Yazdığım Çoğu Scriptleri Paylaşacağım. Ayrı Olarak Size Paketler Sağlayarak Üst Düzey Oynanış İmkanı Vereceğim. Forumdaki İlk Paylaşımım Olan new_banking Scriptini Sizlere Tanıtayım... Türkçeleştirildi - Fixlendi Ve Güncellenerek Sizelere Sunulan Bu Script Yeni Nesil FiveM Banka Scriptidir. Hatasızdır Ve Yanında Kendim Çekmiş Olduğum Kurulum Ve Edit Videosunuda Bırakacağım. Yardıma İhtiyacı Olan Arkadaşlar Bana Tefooo#7558 Discord'dan Ulaşabilirler. İyi Oyunlar!

Virüs Totalden Fazla Anlamıyorum Fakat Okuttuğum Kadarıyla Ve Ek Bir Link Sunulmadığı İçin Şu Şekil Bir Link Bırakacağım XD

Düzenlenmesi Ve Kurulum Videosu

DF
resorcues monitor deki tüketimi nedir

DF
0.04 ms Tüketimi Bulunmakta. Fazla Değil Fakat Grafik Ve Animasyonlardan Dolayı Tüketimi Non Fixed Banking Scripte Göre Fazla Olabilir

DF
Tefoo Tefoo knk bankaya girince steam ismi yerine nasıl rp ismini yazıcam satırı satırına anlatırsan daha bilgilendirici olur şimdiden teşekkürler.

DF
Selamlar Arkadaşlar Forumda Yeniyim Ve Size Yardımcı Olmak İçin Türkçeleştirdiğim, Yazdığım Çoğu Scriptleri Paylaşacağım. Ayrı Olarak Size Paketler Sağlayarak Üst Düzey Oynanış İmkanı Vereceğim. Forumdaki İlk Paylaşımım Olan new_banking Scriptini Sizlere Tanıtayım... Türkçeleştirildi - Fixlendi Ve Güncellenerek Sizelere Sunulan Bu Script Yeni Nesil FiveM Banka Scriptidir. Hatasızdır Ve Yanında Kendim Çekmiş Olduğum Kurulum Ve Edit Videosunuda Bırakacağım. Yardıma İhtiyacı Olan Arkadaşlar Bana Tefooo#7558 Discord'dan Ulaşabilirler. İyi Oyunlar!

Virüs Totalden Fazla Anlamıyorum Fakat Okuttuğum Kadarıyla Ve Ek Bir Link Sunulmadığı İçin Şu Şekil Bir Link Bırakacağım XD

Düzenlenmesi Ve Kurulum Videosu
merhaba linki yeniler misin

DF
Çok güzel anlatmışsın gayet'de güzel olmuş. Bu script ESX mi QB mi onu da yanıtlar mısın?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!