Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM FiveM Yasaklama Dalgası

Jagen

?????????
Yasaklandı
FT Kullanıcı
TR

Popüler hile kullanıcılarına ve satıcılarına yönelik bir yasaklama dalgasında bugün yaklaşık 6000-7000 doğrulanmış hileci yasaklandı.
Bunun üzerine, yasak kaçınma sertleşmesi şu ana kadar oldukça iyi çalışıyor gibi görünüyor.

EN

About 6000-7000 verified cheaters have been banned today in a wave of bans against users and sellers of popular cheats.
On top of that, the ban avoidance hardening seems to be working pretty well so far.

Alıntı - Quotation

64072

kullanıcı bilgilerini satınca gelen pişmanlık hissi

Sen git para ver hile al üzerine senin bilgilerin satılsın yetmezmiş gibi birde ban ye :) bu hileciler cidden akılsız

1. kimsenin bilgisi satılmadı
2. hile açıyorsan ban yemeyi göze alman gerekiyor hiçbir dolandırıcı olmayan hile satıcısı sana ban yemeyeceğini temin etmez.
3. ezikler nasıl ban yiyonuz ben yemedim.

1. kimsenin bilgisi satılmadı
2. hile açıyorsan ban yemeyi göze alman gerekiyor hiçbir dolandırıcı olmayan hile satıcısı sana ban yemeyeceğini temin etmez.
3. ezikler nasıl ban yiyonuz ben yemedim.
Bende yemedim ?

aynen kanka adamlar götü boklu gmail hesabınızla şifrenizi sattı eulen hesabınızın şifresi herkesin umurunda evet

unknown.png

ezikler banlanır ben de banlandım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!