Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Fivem Turuncu Ekranda Kalıyor

• Konbuyu başlatan emin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 881

emin

Üye
FT Kullanıcı
5 yıldır laptop kullanıcısıyım bu evde kaldıyımız gunlerde canım sıkıldı her gun aynı oyunları oynamaktan oy yuzden fıvem ındırıp oynıyım dedım fıvemı ındırdım kurdum ve actıyımda turuncu ekranda kalıyor menu gelmıyor bu hatanın neden olduyunu bılıyorum aslında laptopum cıft ekran kartı ıle calıstıyı ıcın 1 tanesını devre dısı bırakınca acılıyor ama oynanmıcak fps lere gelıyor o yuzden bu hatanın cıft ekran kartınıda kullanarak cozumu varmı acaba ?

not: GTA 5 ORJINAL/BU KONUYU DAHA ONCE ACTIM VE COZUM BULAMADIM VE COK ARASTIRDIM BULAMADIM BO HATAYI YASAN VE COZEN BANA ULASIRSA COK SEVINIRIM

Fiveme sağ tıklayıp yüksek performanslı grafik kartı ile çalıştır problem çözülücektir.

bendede aynı sorun var bir türlü çözemedim lütfrn yardımcı olun 2 gün önce indirdim fivem bu sorunla karşılaştım sonra Windows güncelledim girdi sonra öbürsü gün yeniden giriyim derken bu sorunla yine karşılaştım bütün herseyi yaptım ama bir türlü olmadı

Fiveme sağ tıklayıp yüksek performanslı grafik kartı ile çalıştır problem çözülücektir.
bendede aynı sorun var bir türlü çözemedim lütfrn yardımcı olun 2 gün önce indirdim fivem bu sorunla karşılaştım sonra Windows güncelledim girdi sonra öbürsü gün yeniden giriyim derken bu sorunla yine karşılaştım bütün herseyi yaptım ama bir türlü olmadı
Bunu dene.

hatayı cozdum bu hatayı genelde laptop amd kullanıcıları yasıo yapmanız gereken googla amd redaon 2020 ındır yazmak onu ındırıyosunuz amd nın sıtesınden pc nıze kurayosunuz oyun ayarlarıı yapıyorsunuz sonra sorunsuz acılıyo bende acıldı

hatayı cozdum bu hatayı genelde laptop amd kullanıcıları yasıo yapmanız gereken googla amd redaon 2020 ındır yazmak onu ındırıyosunuz amd nın sıtesınden pc nıze kurayosunuz oyun ayarlarıı yapıyorsunuz sonra sorunsuz acılıyo bende acıldı
Bana yardimcı olurmusun kardesim bendede ayni sorun var discordan konusalim

Oyun dosya bütünlüğünü steam üzerinden doğrular mısın?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!