Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM Türk Reklam Alanları

• Konbuyu başlatan Chips0
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 27
  • Görüntüleme 4K

Chips0

Üye
FT Kullanıcı
Ekran Alıntısı.PNG

Her sunucu aynı reklam alanından sadece bir tane alabilse daha iyi olabilirdi böyle biraz haksız rekabet oluyor​

Haklı

Rahatsız olduğunuz durumları bize özelden bildirirseniz daha hızlı bir dönüş alabilirsiniz. TURK TURK adlı kişiye discord adresimiz tarafından şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Kardeşim parasıylan değil mi basın parayı alın Dua edin bütün reklamları almadım. Saygılar sevgiler...
Reklam alıp almamanız umrumda değil açıkçası ortada haksız rekabet olduğunu dile getirdim

Reklam alıp almamanız umrumda değil açıkçası ortada haksız rekabet olduğunu dile getirdim
FiveM resmi sitesi değil ki burası haksız rekabet ortamı var diye şikayette bulunuyorsun bir kişiye ait forum sayfası ortada bir sorun yok bu gün biz alıyorsak yarın başkası da alabilir biz güzel reklam yapmak istedik böyle bir şeye karar verdik.

Ekli dosyayı görüntüle 10754

Her sunucu aynı reklam alanından sadece bir tane alabilse daha iyi olabilirdi böyle biraz haksız rekabet oluyor​
Konuya fivemtürk ortaklarından yetkili biri olarak değil de normal bir kullanıcı olarak yorum yapmak istiyorum çünkü reklam gelirlerinden ötürü her halükârda reklam vereni savunacak gibi yanlış düşünceye kapılabilecekler olabilir;
Bu reklam hangi koşullar altında size göre haksız rekabete giriyor biraz detaylandırabilir misiniz ?

FiveM resmi sitesi değil ki burası haksız rekabet ortamı var diye şikayette bulunuyorsun bir kişiye ait forum sayfası ortada bir sorun yok bu gün biz alıyorsak yarın başkası da alabilir biz güzel reklam yapmak istedik böyle bir şeye karar verdik.
Konunun bir şikayet konusu olmadığını sanki sizi şikayet etmişim gibi bir de savunmanızı anlayamadım. Tartışma ve Sohbet alanı kategorisi altında bir konu açmışım ve burada reklam alanları hakkında bir öneri de bulunmuşum aşağıya gelip parası ile değil mi parayı veren düdüğü çalar tarzı yorumlar atmanızın ne kadar gülünç olduğunu söylememe gerek yok sanırsam.

Konuya fivemtürk ortaklarından yetkili biri olarak değil de normal bir kullanıcı olarak yorum yapmak istiyorum çünkü reklam gelirlerinden ötürü her halükârda reklam vereni savunacak gibi yanlış düşünceye kapılabilecekler olabilir;
Bu reklam hangi koşullar altında size göre haksız rekabete giriyor biraz detaylandırabilir misiniz ?
Reklam alanı alacak diğer sunucuların önünü kapatabileceğini düşünüyorum

Konu açmak yerine yetkili arkadaşlara özelden bildirmeniz daha etkili olacağını düşünüyorum. İyi forumlar

chips kardeşime katılıyorum. en azından birden fazla reklam vermek istenirse farklı yerlere verebilirler. (Farklı yerlerden kastım, forum içinde farklı yerler.)

Reklam alanı alacak diğer sunucuların önünü kapatabileceğini düşünüyorum
Şahsen ben bir roleplay sunucu sahibi olsam ve sunucumdan bir gelir veya oyuncu elde etmek istesem doğal olarak sunucumun reklamını yapmam gerekir bunun için de maddi durumum reklam için ne kadarına el veriyorsa o kadarını kullanmam lazım ki boşa yatırım yapmış olmayım.

Şahsen ben bir roleplay sunucu sahibi olsam ve sunucumdan bir gelir veya oyuncu elde etmek istesem doğal olarak sunucumun reklamını yapmam gerekir bunun için de maddi durumum reklam için ne kadarına el veriyorsa o kadarını kullanmam lazım ki boşa yatırım yapmış olmayım.
Sorun reklam almaları değil farklı sayfanın farklı bölümlerinden reklam alabilirler, benim düşüncem yukarıda da belirttiğim gibi
her sunucu aynı reklam alanından sadece bir tane alabilse daha iyi olabilirdi

Tüm reklam alanları alınarak diğer sunucuların maddi durumu yetse bile bunun önüne geçiliyor.

Sorun reklam almaları değil farklı sayfanın farklı bölümlerinden reklam alabilirler, benim düşüncem yukarıda da belirttiğim gibi
her sunucu aynı reklam alanından sadece bir tane alabilse daha iyi olabilirdi
Anladım anlatmak istediğinizi fakat sunucu sahipleri bu konuda sizin kadar ince fikirli olmayabiliyor, parasıyla değil mi kafasıyla cümleler kurup bizi zor durumda bırakabiliyor, bu durumda diğer sunucularla haksız rekabete giriyorsunuz sizin reklam alanınızı birden fazla yayına alamayız gibi bir savunma içerisine giremiyoruz. Sebebi ise reklamların ne zaman gelip ne zaman gelmeyeceği belli olmuyor ve sunucuların rekabetini düşünmek gibi forum yönetmekten ayrı bir lüksünde bulunamıyoruz.

3 tane gereksiz ve kalitesiz sunucu olacagina 1 tane kaliteli ve güzel sunucu olması daha mantıklı yani katilmiyorum

Şimdi bu konuya şöyle bir açıklık getireyim. Biz 1 aydır sunucumuzu kurmaya çalışıyoruz ve 1 aydırda fivemtürk ile görüşmedeyiz reklamlar bi türlü boşalmadı mecburen serveri açmayı ertelemek zorunda kaldık. En son konuştuğumuzda baktık 3 tane banner alanı boş dedikki bu kadar bekledik madem verelim parayı üçünüde alalımki reklamımız sağlam olsun siteye girenler kafada bizi görsünler hatta şunuda dedik diğer reklam alanları boşsa hepsini alalım ama boş değillerdi 3 tane alabildik. Bu iş rekabet işi para işi diğer server sahiplerininde parası varsa alabilirler yani sonuçta reklam panosu bu durumu yanlış anlamamak lazım. Bu reklam mevzusu tüm dünyada böyle 1 reklam veren adam sadece 1 kanala değil her kanala reklam verebiliyor.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!