Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Rehber Fivem | The Families (Grove ST.)| Grove Families NEDİR ? Grove NE YAPAR ? Grove REHBERİ

KumbarEmree

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Master Mod.
The Families bir afro amerikan çetesidir. Bu çetenin amacı oyundaki Los Santos şehrinde uyuşturucuyu kaldırmaktır. Rakip çetenin ismi ise Ballas'tır. Fakat Los Santos Vagos ile de çekişmesi vardır. 2013'te görüyoruz ki Grove Street Families çetesi The Families olarak halen varlığını sürdürmektedir. 1992'de çetenin merkezi olan Grove Caddesi 2013 yılında Ballas'ların hakimiyeti altında olduğu görülmüştür. Bu nedenle isimleri The Families olmuştur ve merkezlerini Forum Drive Caddesine taşımışlardır. Bu çete ne kadar iyi olsa da üyeleri silah kaçakcılığı yapma, cinayet, soygun ve şiddet gibi suçları işlemektedir. Uyuşturucu işine girmeyen bu çete 2013 yılında çete içindeki bozulmalarıyla yavaş yavaş ballaslar ile de uyuşturucu işine girmişlerdir.

Grove Street Families çetesi 1960'lı yıllarda Grove Sokağı'nda kurulmuştur. Çete, Los Santos'un ilk ve en eski çetesidir.
Grove Street Families'in ezeli düşmanı Ballas çetesidir. Bu çete ile aralarında geleneksel, yoğun ve kanlı bir rekabet vardır. Bu iki çete arasındaki çekişmenin ne zaman başladığı bilinmemekle beraber bu çekişme büyük ihtimalle 1987'den önce başlamıştır.
Grove Street Families ilk kurulduğunda sadece Grove Sokağı'nı kontrol ediyordu. Daha sonra tüm Ganton'a yayılmıştır. Ganton'dan sonra Willowfield, Idlewood, Unity Station, El Corona, Glen Park'ın güneyi, Doğu Los Santos'un güneyi ve Playa del Seville'nin de kontrolünü ele geçirmiştir. Bu bölgelerde yoğun bir şekilde bulunan Grove Street Families ile ilgili graffitiler bu durumun bir göstergesidir. 1992'de çete lideri Sweet Johnson iken , 2013'de çete lideri bilinmemektedir.

Arabaları :
- Vododo tarzı klasik araçlar ile takılırlar.

Bölgeler :

Ganton(merkez) (1992-?)
Playa Del Seville
Temple
Santa Maria Sahili
Glen Park (1992)
Idlewood (1992)
Jefferson (1992)
Willowfield (1992)
Forum Drive (2013)

2013'deki Kolları :

• Chamberlain Gangster Families:Chamberlain Hills mahallesine hakimdir ve Çetenin en büyük kısmıdır.
  • Carson Avenue Families:Carson Bulvarı'na hakimdir.
  • Forum Drive:Strawberry mahallesinin Forum Drive sokağına hakimdir.
  • Davis Neighborhood Families: Davis mahallesinin bir bölümüne sahiptir.

Nasıl Rol Yaparlar ?

- Öncelikle bu çete westcoast bir çete olduğundan dolayı hiçbir eastcoast rapçilerini dinlememelidir.
- Asla sadece brom deyip Selamınaeyküm diyerek role girmemelidir. Eğer girdiyse de ben sonradan müslğman oldum diyerek rolü ona çevirip kendini ona göre hazırlamalıdır sonraki rollerde.
- Bazı Zenci çeteleri raplikleri öğrenip rolde onlarda kullanılmalıdır arada.

Son düzenleme:
Yeni Role Başlayacaklar Yeni Grove Rolü yapacaklar için başarılı olmuş eline sağlık

Ellerine sağlık.

Grove, Families arasında ki bağlantıyı anlatan güzel bir rehber olmuş, ellerine sağlık.

yoğun clownfish sesli huda sür birom neslinin acilen okuması gereken konu

Güncel hikayeye göre Grove ST, The Families ait değildir Ballas'ın yuvası olmuş şuanda The Families Forum Drive, Davis ve Chamberlain Hills taraflarında takılmaktadır ancak Chamberlain Hills'ta nadirende olsa Ballas NPClerini görmek mevcut

Güncel hikayeye göre Grove ST, The Families ait değildir Ballas'ın yuvası olmuş şuanda The Families Forum Drive, Davis ve Chamberlain Hills taraflarında takılmaktadır ancak Chamberlain Hills'ta nadirende olsa Ballas NPClerini görmek mevcut
Evet açıkladım zaten gördüğünüz üzere .

Gang rolü yapanlar için güzel bir rehber olmuş, tebrikler​

yoğun clownfish sesli huda sür birom neslinin acilen okuması gereken konu
kanka ben clownfish kullanıyorum ama ayarında çünkü yaşıma göre sesim ince ve ciddi rollerimi etkiliyor (mta oyuncusuyum) text rp yapmayı sevmediğimden dolayı da dozajında clownfish kullanıyorum ve bro yerine inglizce kelimeler (n word, sup g, ad up g gibi kelimeler) rollerimin daha akıcı ve gerçekçi olmasını sağlıyor. bu lafım sana değil Lunny. HER GANG ROLÜ YAPAN BROM BROM DİYE GEZMEZ!!!

kanka ben clownfish kullanıyorum ama ayarında çünkü yaşıma göre sesim ince ve ciddi rollerimi etkiliyor (mta oyuncusuyum) text rp yapmayı sevmediğimden dolayı da dozajında clownfish kullanıyorum ve bro yerine inglizce kelimeler (n word, sup g, ad up g gibi kelimeler) rollerimin daha akıcı ve gerçekçi olmasını sağlıyor. bu lafım sana değil Lunny. HER GANG ROLÜ YAPAN BROM BROM DİYE GEZMEZ!!!
ne anlatmaktasın

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!