Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Fivem Texture

busranur

Fivemin en iyi kıyafetçisi xd
VIP Plus
FT Kullanıcı
Web sitesi
www.patreon.com
Arkadaşlar selam, şu sıralar çok yaşanan bir olaydan bahsetmek ve çözüm bulmak için bu konuyu açıyorum.

Uzun zamandır kıyafet paketi yapıyor satıyorum, satmış olduğum müşterilerden sadece 1 yada 2 tanesi aynı sorunla karşılaşıyor.

Bennys mekanik çevresi, yat üstü gibi belli başlı bazı yerlerde texture sorunu yaşanıyor.

Aşağıda ki videodaki gibi bir kaç sorun yaşıyoruz.

Bu hatanın çözümünü bir müşterim dosya silerek çözdü ama diğer müşterim yada arkadaşlarım hala çözebilmiş değiller.

Kıyafet paketinden olmadığını anladık, ama neyden kaynaklandığını hala bulamadık bilgisi olan düşüncesi olan arkadaşları konuya bekliyorum teşekkürler.

Bu Sorunu Bende Yaşıyorum Sorunu Bilen Varsa Yayarlı Olacaktır ( not : tüm modlu araç ve ymap leri stopladım fakat sorun hala devam etti )

Fivem server artifact güncellemesi yapın birde öyle deneyin

Sorun bendede mevcuttu sorunu yeni bir key satın alarak çözdüm. Bedava key kullandığı için veya crack key kullanıyorsa bu sebepten yaşanıyor olabilir.

Arkadaşlar selam, şu sıralar çok yaşanan bir olaydan bahsetmek ve çözüm bulmak için bu konuyu açıyorum.

Uzun zamandır kıyafet paketi yapıyor satıyorum, satmış olduğum müşterilerden sadece 1 yada 2 tanesi aynı sorunla karşılaşıyor.

Bennys mekanik çevresi, yat üstü gibi belli başlı bazı yerlerde texture sorunu yaşanıyor.

Aşağıda ki videodaki gibi bir kaç sorun yaşıyoruz.

Bu hatanın çözümünü bir müşterim dosya silerek çözdü ama diğer müşterim yada arkadaşlarım hala çözebilmiş değiller.

Kıyafet paketinden olmadığını anladık, ama neyden kaynaklandığını hala bulamadık bilgisi olan düşüncesi olan arkadaşları konuya bekliyorum teşekkürler.

sorun kıyafet paketi az önce bi kıyafet paketi indirdim ve sunucumdaki kıyafet paketlerini birleştirdim.ve o sorun ortaya çıktı ama ayrı ayrı çalıştırdığımda bi sorun olmadı

Son düzenleme:
sorun kıyafet paketi az önce bi kıyafet paketi indirdim ve sunucumdaki kıyafet paketlerini birleştirdim.ve o sorun ortaya çıktı ama ayrı ayrı çalıştırdığımda bi sorun olmadı
Kıyafet paketlerini bir birlerine dizayn etmeden karıştırır isen zaten texture kayması bozulması olası bir durum kıyafet paketi ile alakalı değil sorun kıyafetten olmasının sebebini yukarıda söyledim texture oradan çektiği için

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!