Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivem Sunucunuz İçin İnternet Sitesi

ryzenshield

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle merhaba fivem oyuncuları. Eskiden beri uğraştığım internet sitesi açma deneyimi mi fivem sektöründe devam etmek istedim. İnternet sitesinin aslında birçok avantajı olduğu taraftarıyım. internet sitesi sizi Discord sunucunuzun fazlalık olan odalarından kurtarır. Örn: discord metin kanalları yerine internet sitenize kurallar sayfası ekleyerek kuralları orada yayınlayabilirsiniz. Aynı şekilde yapılan yenilikler, duyurular ve başvuru formu gibi discordunuzu kalabalıklaştıran metin kanallarını discord yerine internet sitenize ekleyebilirsiniz. Bu tarz düşündüğüm şeyler hayal gücünüze göre değişiklik gösterebilir. Mesela Polis, Doktor gibi meslek başvurularınıda buradan açabilirsiniz. Çok uzatmadan örnek bir çalışma mı atmak istiyorum.
Ekran Görüntüleri
27918 27919
site1.PNG
27920
Whitelist Başvuru Sayfası
Canlı Destek Özelliği Eklendi / Sayfa Ortasındaki Buton Tasarımları Değiştirildi

daha detaylı bilgi için
Discordum : ryzenshield#9010

DF
Son düzenleme:
+rep kendisi oldukça ilgili ve web sitesini tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda düzenliyor

DF
Geliştirilebilir,başarılar.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!