Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM Fivem Sunucularının Bot Olup Olmadığını Anlamanın Bir Yolu

Orient

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
orientdev.net
Serverlistde üste çıkmak için bot basan sunucuları nasıl bulacağınızı anlatıyorum.

En çok abartan Asgard Roleplay adlı sunucu olduğu için onun üzerinden anlatıyorum.

0M5mS2.png

Gördüğünüz gibi 172-170 kişi

7Dtccv.png

Buradaki join linkine giriyoruz.

GOwcQ9.png

Gördüğünüz gibi GERÇEK(real) oyuncu sayısı 67 dir.

Canlı test edin:

DF
Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

DF
yalan kardeşim bizim +300 oyuncumuz var xd yararlı+

DF
Bot çiftliği ???

DF
Geçen reklam Atıyorlardı USCG olarak bize gelin diye sabahları +150 akşamları +200 diye yazıyordu bide Bot basanların başında Zaten 2 community var birisi asgardın bağlı olduğu diğer Yıldızlı bişey işte

DF
Serverlistde üste çıkmak için bot basan sunucuları nasıl bulacağınızı anlatıyorum.

En çok abartan Asgard Roleplay adlı sunucu olduğu için onun üzerinden anlatıyorum.

0M5mS2.png

Gördüğünüz gibi 172-170 kişi

7Dtccv.png

Buradaki join linkine giriyoruz.

GOwcQ9.png

Gördüğünüz gibi GERÇEK(real) oyuncu sayısı 67 dir.

Canlı test edin:

Ne en çok asgardmı abartıyor geçenlerde atatürk roleplayi 280 çekerken gördüm ve milas geçenlerde 260 çekerken gördüm sunucuya bir girdim 50 kişi ya sen 9 diyarın adını kirletmeye çalışıyorsun

DF
//

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne en çok asgardmı abartıyor geçenlerde atatürk roleplayi 280 çekerken gördüm ve milas geçenlerde 260 çekerken gördüm sunucuya bir girdim 50 kişi ya sen 9 diyarın adını kirletmeye çalışıyorsun yada tam bir salaksın

Lütfen forumda argolu konuşmayalım? Aksi takdirde uyarı alacaksın. Daha düzgün bir dille açıklayabilirsin.

Mesajın tarafımca düzenlenmiştir. Birdaha olmasın.

DF
Ne en çok asgardmı abartıyor geçenlerde atatürk roleplayi 280 çekerken gördüm ve milas geçenlerde 260 çekerken gördüm sunucuya bir girdim 50 kişi ya sen 9 diyarın adını kirletmeye çalışıyorsun

Hakaretlik bir durum yok bot bastığı belli tüm communitylerin sanki asgard basmıyor gibi konuştun muhtemelen asgardda yetkili felansın

DF
Üstelik bu durum sadece bu sunucular için geçerli değil serverlistte olan ilk 10 sunucunun nerdeyse hepsinde bot var . Sabahları Bu kadar oyuncu olması imkansız Akşam yine kabul edilebilir ancak ben hiçbir sunucunun sabahları bukadar oyuncusu olacağına inanmıyorum burdaki hepsinde bot vardır

42873

DF
Üstelik bu durum sadece bu sunucular için geçerli değil serverlistte olan ilk 10 sunucunun nerdeyse hepsinde bot var . Sabahları Bu kadar oyuncu olması imkansız Akşam yine kabul edilebilir ancak ben hiçbir sunucunun sabahları bukadar oyuncusu olacağına inanmıyorum burdaki hepsinde bot vardır

Ekli dosyayı görüntüle 42873
haklısın dostum birşey diyemem

DF
  • Beğen
Tepkiler: Cem
hayır değilim sadece tarafsız bir yorum yaptım bu konuyu açanında starsta yetkili olduğunu düşünüyorum (starsı fazla sevmiyorumda)

Serverliste güvenerek hiçbir sunucuda oynanmamalı Hele community ise hiç yaklaşılmamalı. Kendi ekibimle serverlistteki (Yıldız) communtiy olan sunuculardan birisine gittim ve sunucu lagdan geçilmiyor serverlist 250 kişi ts bakıyorsun 100 kişi

DF
Community ismi olan yorumlar tarafımca silinmiştir. Lütfen forumda community ismi vermeyiniz.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!