Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Fivem Sunucu arıyoruz - bağışçı aileyiz

enesmarley

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar 5 kişil bir aileyiz bağışçı aileyiz aktifliği yüksek yaş ortalaması yüksek yeni nesil servere sahip sunucular detaylar ile konu altına yazabilir
EN ÖNEMLİ DETAY AKTİFLİK Min Gün İçerisinde Anlık : 50 olan sunucular tercih edilecek

Size önerim bir sunucuya girip bağış yapıp 2 3k lık 500 600 TL Lik paket alın aylıkta 200-300 TL Makineye vs ödeyin sunucunz olsun

Detaylı Bilgi İçin: Doğukan Baran#0835

Herhangi bir sunucuda oynamadan Direk Bağış Düşünmeyin Kaliteye ve ne kadar barınılabilir ortam olduguna bakın
Ben Yeni Gelenlerden 1 Hafta Bağış Kabul Etmiyorum Ortama uyum Sağlasınlar Diye
KayıtaBu Şekilde Direk Bağış Yapıcaz Diyenleride Banlıyorum Sizin Rol Kaliteniz ne düzeyde acaba ?

Renylife yazıp gelin discordda bekliyorum bi konusalım

discord.gg/istanbulrp gelirseniz görüşebiliriz.

Sizleride aramızda görmek isteriz

NormReklam.png

Sizleride aramızda görmek isteriz

Brave/Yusuf#3008 Eklersen daha detaylı bilgi verebilirim.
Sunucumuzda bulunan bazı özellikler:
Özgün Telefon Scripti
Optimize edilmiş scriptler ve yüksek FPS deneyimi
Gerçek Verilerle Çalışan İddaa ve Krypto Sistemi
Metalı Itemler
Eye-Target Sistemi
Güncel Tutulan Kıyafet Sistemi
İllegal Ekip Sistemi
İllegal Ev (Madde X) Sistemi
Dizayn edilebilir Ev ve Ortak Depo Sistemi
Polis Birimleri ve Modlu Silahlar

1. ║ ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ OLD ROLEPLAY ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║
  2. ► - EDRP v2 paketi. ║►- Deneyimli ve ilgili yetkili ekip.
  3. ║►- Özel amaçlar üzerine kullanılarbilir discord botlarımız.
  4. ║►- 7/24 Aktif ticket ve destek ekibi. ║► - Güncel scriptler. ║►- Güncel log sistemi.
  5. ║►- Gelişmiş şehir sistemi ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  6. ║►- [TR] Whitelist ║►- ArcadeRP ║►- Birbirinden özel scriptler.
  7. ║►- Sunucumuz'da illegal oluşumlara ve legal oluşumlara büyük ölçüde önem veriyoruz.
  8. m veriyoruz.
  9. ║►- Çete , Lspd , Ems alımlarımız açıktır ║►- Kalitenin son noktasına ulaşın.
  10. ║ ► Kaliteli sosyal & illegal rol anlayışı. ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  11. ║►- Bize katılmak istersen discord linkimiz : gg/oldroleplay ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  12. ║ ► Bu Mükemmel Ortamı Kaçırmamak İçin Hemen Bize Katılın ! ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
    13║ ► = Roller ve scriptler hakkında detaylı bilgi için =
    14 = discord.gg/oldroleplay

Sunucumuz 06.12.2021 Tarihinde Açılmış Olup Hard Rp Ve Hard Ekonomi Sunucusudur.
Bilgi Almak İsterseniz Discord Linkimiz:
Dmden Ulaşmak İçin GraveLingʷᵃˣ#3438

ŞU AN AKTİF YETKİLİ EKİBİMİZLE SİZLERİ BEKLEMEKTEYİZ
- QBUS YENİ EN SON GÜNCEL PAKET
- METALI KIYAFET SİSTEMİ
- 7/24 AKTIF YONETIM EKIBI
- +80 FPS
- İLLEGAL OLUŞUMLAR
- AİLE VE BARON, KARTEL YOK
- OPTİMİZE EDİLMİŞ YMAP EV & OTEL SİSTEMİ
- EKİPLERE ÖZEL MESLEKLER
- İLLEGALLER İÇİN YEMİN SİSTEMİ
- İLLEGALLER İÇİN GİZLİ MAHZEN SİSTEMİ
- İLLEGAL MADDE ÜRETİMİ İÇİN KİRALANABİLİR DEPOLAR
- İLLEGAL EV SİSTEMİ
- İLLEGAL MEKANİK SİSTEMİ
- İLLEGAL PLAKA DEĞİŞTİRME SİSTEMİ
- GELİŞMİŞ NPC SATIŞ SİSTEMİ
- SATIN ALINABİLİR MARKET SİSTEMİ
- BİR BİRİNDEN GÜZEL GELİŞMİŞ MESLEKLER
- GELİŞMİŞ CRAFT SİSTEMİ
- EV SOYGUNU SİSTEMİ,
- BANKA,MARKET,MÜCEVHER SOYGUNLARI
- GELİŞMİŞ ARAÇ PARÇALAMA SİSTEMİ
- GELİŞMİŞ MEKANİK SİSTEMİ
- GELİŞMİŞ LSPD, EMS SİSTEMLERİ
- ÇEŞİTLİ LEGAL MESLEKLER - DLC+MODLU ARAÇLAR
- SOSYAL RP ÇEVİREBİLECEĞİNİZ BİRBİRİNDEN GÜZEL MEKANLAR
- İLGİLİ YÖNETİM EKİBİ
- KALİTELİ ROLLER !
- KALİTELİ SES EFEKTLERİ

535879439851061251.gif

► Deneyimli ve ilgili yetkili ekip ! ► +85 FPS veren kaliteli altyapı ! ► Güncel scriptler ! ► Şehir sistemi ! ► Gelişmiş log sistemi ! ► Gelişmiş ymapler ! ► Kaliteli Roleplay Zevki ► Özenle seçilmiş optimize scriptler ! ► Gang,Aile,LSPD, LSMS ve yetkili alımlarımız açık ! ► Dengeli ekonomi ! ► Discord Adresimiz. ► Aile,Çete,Yayıncılara yardım bulunmakta ► Giriş İkramiyesi Bulunmakta! Eşsiz Scriptler Paintball,Köşe tut,MaddeX v.b İlgili yönetim Arkadaş ortamı Hard Rp U.S.A Ekonomi Kaliteyi sende hisset.. kanka sunucu yeni açılıyor daha yeni açtık aktif vereceğiz gelebilirsiniz bana ark at İnF CHAMPION#0404

Öncelikle sunucumuz ''Arcade Roleplay'' kurallarını baz alan bir roleplay sunucusudur. Baron, aile, kartel, çete gibi rollere sunucumuzda izin yoktur. ''Her illegal bir bireydir'' mantığıyla hareket edip, kendi aranızda bu grubu ifşa etmeden, bir illegal ekip oluşturabilirsiniz. Diğer sunuculardan farklı şekilde parayla satın alabileceğiniz şeyler tamamen belirli. 2-3 hafta emeğinizin önüne sizden sonra gelen bir oyuncu ''donate'' adı altında bir anda sizden öne geçemez. Sunucumuzda bulunan paket sayesinde istediğiniz rolü me ve do'lara gerek kalmadan canlandırabiliyorsunuz. 10'dan fazla kendi aralarında da çeşitlere dağılan soygunlar ve 12'den fazla kendi arasında aynı şekilde çeşitlenen işlerle birlikte sıkılmadan istediğiniz şekilde ister illegal, ister legal karakterinizi uzun soluklu bir şekilde canlandırabilirsiniz. Tanıtım dikkatinizi çektiyse, Discord sunucumuz üzerinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz;
Aklınıza takılan soruları veya sunucuya katılırken bir sorun yaşarsanız, RENZOUKENN#0001 adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!