Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FIVEM SUNUCU AÇMAK ISTEYIP EKIBI OLAN FAKAT IMKANLARI OLMAYANLAR ICIN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

F3D3R4LL

Admin
Admin
Administrator
Discord
F3D3R4LL#2433
Merhaba arkadaşlar ben Muhammet bildiğiniz üzere fivem üzerinde geliştirmeler yapıyorum. Asıl mesleğimde aynı şekilde yazılım üzerine bu da beni platformda bulunan çoğu developer dan ayırmaktadır. Şimdi şöyle bir proje var aklımda ben aynı zamanda birden çok bilişimle çalışıyorum ve makine stoğum sınırsız bu sayede elimdeki imkanlar fivem için geniş bir halde. Benim vaktim çok az benim yerime profesyonel bir şekilde sunucu yönetecek insanlar arıyorum.

Sunucu makinası benim tarafımdan karşılanacak.
Sunucunun scriptleri benim tarafımdan karşılanacak.
Sunucunun teamspeak adresi benim tarafımdan karşılanacak.
Sunucun launcher'ı benim tarafımdan karşılanacak.
Sunucuyu yönetmek için size 2 adet panel tahsis edilecek ve bu paneller biri oyundaki logları görüntüleyip işlemler yapmak için diğeri ise sunucuyu kapat aç gibi durumlar için

Peki bundan bizim kârımız ne olacak doğal olarak sunucuya gelen bağışların belli bir yüzdesi üzerinden anlaşacağız. Makineye erişim olmayacak düzenli olarak himayemiz altındaki geliştiriciler olası bir problem durumunda sorunu giderecektir.

Şimdilik sunucu sayısı olarak 3 ile sınırlandırıyorum sadece 3 tane sunucu açacağım onlar oturduğunda ise 10 tane daha sunucuya kadar yer sağlayacağım.

Bu kişiler illa 0'dan başlamak zorunda değil hali hazırda sunucusunda oyuncusu bulunup ve bu şekilde bir proje geliştirmek isteyen olursa seçimler yapılacaktır.

Discord adresim: F3D3R4LL#3248
V Store discord.gg/kZ9RpA6

Fivemturk yetkilisi arkadaşlar konunun nereye açılacağını bilmediğimden dolayı buraya açtım gereken doğru yere taşıyabilirsiniz.

Dikkat ettiğim kriterler;

- Kişi veya kişilerin çevresinin geniş olması
- Yaşı veya ekibin yaşlarının yüksek olması +17 \ +18
- Profesyonel bir çalışma yapabileceklerini hissettirmeleri
- Fivem roleplay tecrübesi

Bana güvenmekte problemi olan kişiler varsa altta referans sunucularımı ilettim birlikte çalışma gerçekleştirdiğim tüm sunucular

F3D3R4LL's REFERANS

1-)TURKUAZ ROLEPLAY (LOG PANEL + PAKET + DESTEK)
2-)EVORA ROLEPLAY (LOG PANEL + PAKET + DESTEK)
3-)MAZI ROLEPLAY (LOG PANEL)
4-)AXE ROLEPLAY (LOG PANEL + PAKET + DESTEK)
5-)HESOYAM ROLEPLAY (LOG PANEL + DESTEK)
6-)VINEWOOD ROLEPLAY (LOG PANEL + DESTEK)
7-)LOS SANTOS ROLEPLAY (LOG PANEL)
8- MARMARA ROLEPLAY (LOG PANEL)
9-)HISAR ROLEPLAY (LOG PANEL + PAKET + DESTEK)
10-)CYPHER ROLEPLAY (LOG PANEL)
11-)SRP ROLEPLAY (LOG PANEL)
12-)REBORN CITY (LOG PANEL)
13-)EASTSIDE ROLEPLAY (LOG PANEL)
14-)DIAMOND ROLEPLAY (LOG PANEL)
15-)WASTED ROLEPLAY (LOG PANEL)
16-)W ROLEPLAY (LOG PANEL + PAKET + DESTEK)
17-)Raccoon Roleplay (LOG PANEL)
18- Kaos Roleplay (LOG PANEL + PAKET + DESTEK)
19-)Shine City (LOG PANEL)
20-)Ragnarok Roleplay (LOG PANEL + PAKET + DESTEK)
21-)Akdeniz Roleplay (LOG PANEL + PAKET + DESTEK)
22-)Vegas Roleplay (LOG PANEL + PAKET + DESTEK)
23-)RST Roleplay (LOG PANEL + PAKET + DESTEK)
24-)ACHILLES Roleplay (Log Panel)
25-)ICE Roleplay (LOG PANEL + PAKET + DESTEK)
26-)ASGARD Roleplay (Log Panel)
27-)ANADOLU Roleplay (LOG PANEL + PAKET + DESTEK)

Son düzenleme:
Ben Fatih. 17 Yaşında bir lise öğrencisiyim. Allah izin verirse Martın 7 sinde 18 ime giriyorum. Biz sizin hostunuzdan(climaxhost) bi vds sunucu aldık. Ama maleseef ki maddi durumumuz iyi olmadığı için developer falan tutamadık. Ben kendi imkanlarımla bişeyler yapmaya çalıştım ama nafile. Sunduğunuz teklifi değerlendirdik. Bizde size bi teklif sunalım; Biz yaklaşık bi 10 15 kişi kemik kadroyuz. Geneli +20 diyebiliriz. 29 Yaşında adamda var 25 yaşında adamda var. Adam çekme konusunda çevremiz baya var. Bu işi yapabileceğimizi düşünüyoruz. Uzun süre fivem geçmişimiz var. Tecrübeliyiz, Deneyimliyiz. Eğer sizde teklifimizi kabul ederseniz, Sizle beraber çalışmak isteriz. Aşağıya iletişim bilgilerimi bırakıyorum;
DC: Fatih#5722 Daha detaylı bilgi almak isterseniz discord üzerinden ulaşıyorum. İyi günler.

Son düzenleme:
Merhabalar server bulamayan ekipler için serverimizde yardimci olabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!