Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Fivem Silah Kırılma Scripti

SupramexFi

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Supramex Fi#9812
m3inventoryhud kullanıyorum silahları kullandıkça parçalanacak tamire istiyaç duyacak script bilen varsa paylaşabilirmi

M3 Envanterde Durability Yok Bundan Dolayı Silahlar Kullandıkça Durability Si Azalmaz Ve İstediğin Olmaz.

Öyle Seviyorum.

M3 Envanterde Durability Yok Bundan Dolayı Silahlar Kullandıkça Durability Si Azalmaz Ve İstediğin Olmaz.
illa envanterde durability olmasına gerek yok durablity sistemi yapmak max 20 satır hatta 1 hafta sonra boş vakit bulursam yapıp paylaşacağım

illa envanterde durability olmasına gerek yok durablity sistemi yapmak max 20 satır hatta 1 hafta sonra boş vakit bulursam yapıp paylaşacağım
tabiki yapılabilir sonuçta qb envanterde var temelde yok oldugunu belirmek istedim yaparsan çok kişi var halen m3 kullanan yararlanırlar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!