Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivem ses sorunu

1453Gazisi

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar herşey tamam voice chat ayarları tamam hiçbir yanlış birşey yok ayarlarda sanırım oyuna giriyorum.her svde olduğu gibi herkesin sesi çok normal gayet güzel geliyor sonra shift h yapıyorum düzeliyor.sonra insanlara yaklaştığımda insanların sesi okadar laglı geliyorki anlatamam normalde insanların altındaki mavi yuvarlak yer konuştukca insanlar yanar ama benimki böyle tek tek yanıyor insanların sesi anlaşılmıyor.böyle robot konuşur gibi berbat geliyor.ama pingimde çok değil yaklaşık 40 ping lag olmaması lazım lütfen bir çözüm bulun fivemi çok seviyorum ama bu sorun yüzünden kimse ile iletişim kuramıyorum ve adamlara sesim güzel gidiyor sadece onların sesi bana kötü geliyor ve kulaklığımda hiçbir sıkıntı yok

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!