• Kayıt Olmak için davetiye kodu zorunlu kılınmıştır. Davetiye kodu talep etmek için bizimle iletişime geçin. Discord: https://dc.fivemturk.com
DARKDREAM arcade
boş supreme2h
DF DF

FiveM FiveM Servis Güncellemesi

Jagen

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Super-Mod
29 Nis 2020
2,241
300
448
TR

FiveM için 29 Eylül üretim güncellemesinde bilinen yeni sorunlar:

- CEF, istemeden tekrar devre dışı bırakılmış özel kodeklerle derlenmiş gibi görünüyor, bu nedenle H.264/H.265/MP4/MP3 dosyaları çalışmayacak.
Bu, CEF derleme komut dosyalarıyla ilgili bir eksikliktir ve kısa süre içinde düzeltilecektir.
- Mesafe kontrolleri veya iç mekan renkleri için yerlilerde yaygın olarak meydana gelen bir takım sorunlar var.
Şimdiye kadar bunlar Intel CPU'lara özel görünüyor ve Lua çalışma zamanını derlerken derleyici davranışında bir değişiklik olduğundan şüpheleniyoruz. Hala araştırıyoruz.
- Kanarya'da başka bir Lua davranış değişikliği düzeltildi, lütfen orada çalışıp çalışmadığını bildirmeden önce kontrol edin.

Bugünkü güncellemeden bağımsız olarak, lambda.fivem.net ve keymaster.fivem.net için ana bilgisayar adı sorunları çözülemedi şeklinde daha büyük bir dalga görüyoruz, bu bazı ISS'ler ve Cloudflare arasında bir sorun gibi görünüyor, DNS'nizi https olarak değiştirin ://1.1.1.1/dns/ veya geçici bir düzeltme olarak benzeri.


EN

New known issues in the September 29 production update for FiveM:

- CEF appears to have been unintentionally recompiled with custom codecs disabled, so H.264/H.265/MP4/MP3 files will not work.
This is a shortcoming with CEF build scripts and will be fixed shortly.
- There are a number of common issues with locals for distance controls or interior colors.
So far these seem to be exclusive to Intel CPUs and we suspect a change in compiler behavior when compiling the Lua runtime. We are still investigating.
- Fixed another Lua behavior change in Canary, please check before reporting if it works there.

Regardless of today's update we are seeing a bigger wave of failed hostname issues for lambda.fivem.net and keymaster.fivem.net, this seems to be an issue between some ISPs and Cloudflare, change your DNS to https :/ /1.1.1.1/dns/ or similar as a temporary fix.


Alıntı - Quotation

64074
 
DF
  • Beğen
Tepkiler: Sado

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!