Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM FiveM Servis Güncellemesi

Jagen

?????????
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Merhaba,

Hepimizin bildiği gibi son zamanlarda sunuculara aktarılan sahte oyuncu sayıları günden güne artmakta.
FiveM bu soruna karşı yeni bir önlem almaya çalışmakta, bu önlemin tahminimce gelmesi fazla uzun sürmez.
FiveM'e oluşturmaya çalıştığı önlem yüzünden, temel sistemlerinde belli başlı hatalar meydana geldiklerini bildirmekteler
Şuanda FiveM üzerinde açık olan sunuculara girişler tamamıyla kapatılmış bulunmakta bunun yanında ticket oluştururken bazı sorunlar meydana gelmekte.

Bıraktığım bağlantıya tıklayarak sorunların düzelip düzelmediğini kontrol edebilirsiniz

Alt kısma FiveM yetkililerinin yaptığı duyuruyu bırakacağım.

47858

Yeni düzenleme

FiveM sistemlerinde oluşan hatayı ortadan kaldırılmış bulunmakta, sunucu girişleri tekrardan aktif hale getirilmiştir.

FiveM bilgilendirme site bağlantısı.

47861

DF
+rep Bilgilendirici

DF
teşekkürler valla dc'lerinden yasaklı olduğumuz için oldukça zorlaştırıyorlar ulaşımı :D

DF
Aga ne yaptin banlanacak FiveM e ddos atmadin insallah xd
yok canım bizim classları eften püften sebeplerle banlamışlardı. Giriş konuşmayı denedim meğersem o sırada da fivem'e ve zaphosting'e atak geliyormuş bizi banladılar :(

DF
yok canım bizim classları eften püften sebeplerle banlamışlardı. Giriş konuşmayı denedim meğersem o sırada da fivem'e ve zaphosting'e atak geliyormuş bizi banladılar :(
:d Geri Acmadilarmi Belirtince ?

DF
yok ya bizim direk /24 banladılar. Vallaha sağolsunlar şuan test sunucularını o class'tan veriyorum fivem açamıyorlar :D

DF
pek bot sorununu düzeltebileceklerini sanmıyorum ama hayırlısı ...

DF
Fivem girişleri açıldı sanırım bizim monitör tekrar yükselmeye başlamış
47860

DF
Merhaba,

Hepimizin bildiği gibi son zamanlarda sunuculara aktarılan sahte oyuncu sayıları günden güne artmakta.
FiveM bu soruna karşı yeni bir önlem almaya çalışmakta, bu önlemin tahminimce gelmesi fazla uzun sürmez.
FiveM'e oluşturmaya çalıştığı önlem yüzünden, temel sistemlerinde belli başlı hatalar meydana geldiklerini bildirmekteler
Şuanda FiveM üzerinde açık olan sunuculara girişler tamamıyla kapatılmış bulunmakta bunun yanında ticket oluştururken bazı sorunlar meydana gelmekte.

Bıraktığım bağlantıya tıklayarak sorunların düzelip düzelmediğini kontrol edebilirsiniz

Alt kısma FiveM yetkililerinin yaptığı duyuruyu bırakacağım.

Ekli dosyayı görüntüle 47858

Yeni düzenleme

FiveM sistemlerinde oluşan hatayı ortadan kaldırılmış bulunmakta, sunucu girişleri tekrardan aktif hale getirilmiştir.

FiveM bilgilendirme site bağlantısı.

Ekli dosyayı görüntüle 47861
Konu güncellenmiştir.​

DF
botlara çözüm olmamış gibi server liste baktığımda

DF
Yakında bota yığınlarca para veren şahısların elinde botları patlayınca ne olacak düşünemiyorum ?

DF
umarım botlar fixlenir

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!