Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Fivem Server Listelenme Problemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Soldat

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar 2 gün önce bir server kiraladım fakat serverimi açtığım halde Fivem Server Listesinde görünmüyor, key problemi olmadığından eminim key aldım ve keyin düzgünce çalıştığına dair yazı da çıkıyor server komut satırında fakat serverim listelerde görünmüyor, direct connectten ip adresini yazarak bağlanabiliyorum sadece, lütfen acil yardım.

Arkadaşlar 2 gün önce bir server kiraladım fakat serverimi açtığım halde Fivem Server Listesinde görünmüyor, key problemi olmadığından eminim key aldım ve keyin düzgünce çalıştığına dair yazı da çıkıyor server komut satırında fakat serverim listelerde görünmüyor, direct connectten ip adresini yazarak bağlanabiliyorum sadece, lütfen acil yardım.
64 kişilik server açtıysanız eğer onesync aktif etmeniz gerekir yine düzelmezse serveri başlatırken aldığınız hataların resmini paylaşırsanız daha kolay yardım bulabilirsin

serverim 64 kişilik değil ve işin kötüsü serverimi başlatırken hiç bir hata da almıyorum :/

başlatınca komut satırında çıkanlar, bir slow query warningi var ama bunun serverimin listede çıkmasını engeller bir şey olduğunu sanmıyorum bir de onesync nasıl aktif edebilirim ? belki yine de sebebi budur bi deniyeyim

Siz yinede onesync aktif etmeyi bi deneyin eğer düzelmezse server paketi aldığınız kişi ile iletişime geçin paket youtubeden ücretsiz indirdiğiniz bir paket ise paketi değiştirin

" Resolved serverkurma.com to 104.27.153.210:30110 " bu yazı ne oluyor bilmiyorum ama yazan ip adresi benim sunucumun ip adresi değil, acaba bununla ilgili bir sıkıntı mı var ?

Googlede fivem onesync diye aratırsanız çıkacaktır karşınıza şuanda mobilim link atamıyorum resource içine atın ve server.cfg den start verin onesync güncel versiyonunu indirin

Serverlurma.com adresinden kiraladınız sanırım destek ile iletişime geçin ve durumu arz edin

Cevap bulunduğu için konu tarafımca kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!