Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Fivem Server Donma Sorunu

onurcengiz

Üye
FT Kullanıcı
Beyler herkese merhaba sunucu açacağım zaman yada birine yardım ettiğim zaman sunucularda 25 30 kişiye gelince sunucu donuyor. Chatde kasma ve donma oluyor ondan sonra kişilerin sol üstte fivem connection interrupted diyip sunucu düşüyor. Sürekli aynı sayılarda bu hata geliyor bunun nedeni fazla olan modlu araçlar ve modlu maplarden dolayımı yoksa başka birşeydenmidir scritplerin hepsi resource monitorde en fazla 0.06 ms yiyor ortalama budur scriptler sıfırdan toplandı fakat bu hatayı bir türlü çözemedim eskidende kendi sunucumu açtığımda aynı hata 60 kişiyi geçince veriyordu lütfen hatayı bilen söylesin. İyi forumlar.

DF
Mysql Slow querry hatasi olabilir veyatta sunucu makineniz çok eski olabilir.

Ek olarak FX Server sürümünüz eski olabilir.

DF
Beyler herkese merhaba sunucu açacağım zaman yada birine yardım ettiğim zaman sunucularda 25 30 kişiye gelince sunucu donuyor. Chatde kasma ve donma oluyor ondan sonra kişilerin sol üstte fivem connection interrupted diyip sunucu düşüyor. Sürekli aynı sayılarda bu hata geliyor bunun nedeni fazla olan modlu araçlar ve modlu maplarden dolayımı yoksa başka birşeydenmidir scritplerin hepsi resource monitorde en fazla 0.06 ms yiyor ortalama budur scriptler sıfırdan toplandı fakat bu hatayı bir türlü çözemedim eskidende kendi sunucumu açtığımda aynı hata 60 kişiyi geçince veriyordu lütfen hatayı bilen söylesin. İyi forumlar.
Aldığın hatayı bende kendi sunucumda almıştım ve hiçbir şekilde çözemedim tek çözümü var o da paketi değiştirmek. Ben sanal makine özelliklerini artırdım çoğu scripti dahi değiştirdim ancak işe yaramamıştı.

DF
Aldığın hatayı bende kendi sunucumda almıştım ve hiçbir şekilde çözemedim tek çözümü var o da paketi değiştirmek. Ben sanal makine özelliklerini artırdım çoğu scripti dahi değiştirdim ancak işe yaramamıştı.
Paket kendi yapımım başka paket değil ben öyle hazırcı paket kullananlardan değilim fakat sıfırdan toplanan paket niye böyle birşey yapıyor

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!