Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

fivem sebepsiz ban

fefesk

Üye
FT Kullanıcı
gerçekten hiçbir sebep yokken fivemden sürekli ban yiyorum.Bundan 4-5 gün önce 2 gün ban yemiştim ve oyunu da 3 ay sonra yeni yüklemiştim komple gta ve fivem.Az önce girip bir rol yapayım dedim 14 gün ban yediğimi gördüm.Hile falan kesinlikle kullanmam.Ekstra bir dosya da yüklemedim yani gerçekten hiçbirşey yapmadım.Sebebi ne anlamıyorum.Biri bunun nedenini açıklarsa sevinirim.

FiveM kimseyi durduk yere yasaklanamaz. Eğer gerçekten böyle hatalı falan yasaklandığını düşünüyorsan ticket açıp ban idni falan atarsan belki bakarlar.

Bu arada yalan söylemeye falan çalışma FiveM Ekibine senin bilgisayarında hangi konumdan hangi dosyayı çalıştırdın onu bile görüyorlar. Ve ban sistemi anında çalışmıyor hileyi açtıktan 5 gün sonra da ban yiyebiliyorsun 1 ay sonra da.

FiveM kimseyi durduk yere yasaklanamaz. Eğer gerçekten böyle hatalı falan yasaklandığını düşünüyorsan ticket açıp ban idni falan atarsan belki bakarlar.

Bu arada yalan söylemeye falan çalışma FiveM Ekibine senin bilgisayarında hangi konumdan hangi dosyayı çalıştırdın onu bile görüyorlar. Ve ban sistemi anında çalışmıyor hileyi açtıktan 5 gün sonra da ban yiyebiliyorsun 1 ay sonra da.
Reis yalan borcum yok açmadım hiçbir şekilde yüklemedim de böyle birşey yapsam sebebini bu kadar araştırmam uğraşmam.Geçen de ban yediğimde sebepsizce ticket açtım ama bir cevap alamadım mecburen bekledim.

Reis yalan borcum yok açmadım hiçbir şekilde yüklemedim de böyle birşey yapsam sebebini bu kadar araştırmam uğraşmam.Geçen de ban yediğimde sebepsizce ticket açtım ama bir cevap alamadım mecburen bekledim.
İnternet kafeden oynuyorsan ban yemen gayet normal dostum

Maalesef yanlışın var. Fivem beni ve oyuna daha yeni başlamış arkadaşımı 2 hafta arayla banlamıştı. Hileyi bırakın grafik paketim bile yok. Tabii o sıralar ban affı yapıldığı için fivem'e devam edebiliyorum.

Maalesef yanlışın var. Fivem beni ve oyuna daha yeni başlamış arkadaşımı 2 hafta arayla banlamıştı. Hileyi bırakın grafik paketim bile yok. Tabii o sıralar ban affı yapıldığı için fivem'e devam edebiliyorum.

Eğer hatalı bir ban atıldıysa maksimum 1-2 gün içerisinde düzeltiyorlar. Onun dışında FiveM Bilgisayarın da bir şey tespit etmedikçe yasaklamıyor.

Eğer hatalı bir ban atıldıysa maksimum 1-2 gün içerisinde düzeltiyorlar. Onun dışında FiveM Bilgisayarın da bir şey tespit etmedikçe yasaklamıyor.
ticket açtım falan hala kaldırılmadı ne dosyası bende bilmiyorum grafik paketi dahi kullanmıyorum anlayamadım gitti

9 ay önce yedim ben, otomatik kalmismidir, riske atmadan nasıl kontrol edebilirim?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!