Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Fivem Renkli Harita Ve Yardım

sefahakverdi

Üye
FT Kullanıcı
Ben bi fivem sunucusu açmak istiyorm bunun içinde bazı şeylerde yardım almam lazım param yok biri bana ne yapma gerektiğini az çok anlatsa yaparım bana yardım edebilcek sorualrımı cevaplicak ücret tahsis istemeyecek biri varamı hem eğer projem başarılı olursa onu iyi bir yere koyarım projede bana renkli harita yapmayı gösterin güzel bir hud paylaşın kendime nasıl tüm yetkileri veririm giriş ekranı nasıl yaparım tuşları nasıl atarım dili logoyu ve ülkeyi nasıl değiştirrim donate arabalar nasıl koyarm donate mekanalr nasıl koyarım nasıl devrederim nasıl ismini değiştirrim gibi temel soruları ve arada bi yardım almam gerekcilcek bi kişi varmı lütfen çok gerekli hayalim bu proje.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!