Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım FiveM paket sorunu

wizibolifa

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba elimde FiveM paketi mevcut fakat bu pakette kendime steam ile adminlik yazdım ama admin menülerine erişirken yetki yetersiz tarzı hata alıyorum console setgroup çekicektim setgroup yazınca No such command diyor nasıl çözebilirim?

paketinde adminlik vermek için ve kullanmak için gerekli scriptler mevcutmu?

Dostum bu attığım scriptler sanırsam senin paketinde yok bi kontrol eder misin ?
Biri es_admin2 namı değer home menü , diğeri ise vMenu namı değer k menu

alimc123 alimc123 len tam atacaktım sen atmışın ?

Dostum bu attığım scriptler sanırsam senin paketinde yok bi kontrol eder misin ?
Biri es_admin2 namı değer home menü , diğeri ise vMenu namı değer k menu

şimdi bu pakette kc_admin diye bir şey var bu dediklerinizide ekstra olarak ekliyim fakat ben direk steam ile yazmıştım yetkiyi 2 türlü mü yazılıyor video rehber gibi bir şey var mı acaba?

Tam demek istediğinizi anlayamadım hocam kusura bakmayın ancak. Steam hexiniz ile verilen adminlik genellikle vMenu adminliğidir buda permission.cfg yi execute ederek permission.cfg içinde yazan hex id lere vMenu adminliği sağlıyor bu adminlik sayesinde rahat bir şekilde scriptinizi stoplayabilirsiniz. Yani kısacası en yüksek adminlik budur hocam. Değiştireceğiniz satır ise :

# Admin group players:
add_principal identifier.steam:110000105959047 group.admin
add_principal identifier.license:4510587c13e0b645eb8d24bc104601792277ab98 group.admin
vMenu/config/permissions.cfg içinde bulunan bu satırları kendi bilgileriniz ile değiştirip server.cfg nizin içine
exec permission yazman gerekmekte
yada exec vMenu/config/permissions hangisiydi denemen lazım :p

Consoleden veremiyorum o yetkiyi no such command diyor şimdi attıklarınızı kurup permissions içinden mi yetkiyi yazacağım server.cfg de de dediğinize benzer bir bölüm var

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!