Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FİVEM PAKET FİYATLARI NEDEN BU KADAR DÜŞTÜ

FDream

Üye
FT Kullanıcı
Discord
fdream
Arkadaşlar son zamanlarda 60 100 150 TL'ye paket satan arkadaşlar gördüm sizce neden bu kadar paket fiyatları düşmüş olabilir?

Sizce doğrumu bu kadar düşük fiyata satılması

Nedenmi Herkes Herkesin Paketini Paylaşıyor Herkes İstediği Paketi Ücretsiz Bir Şekilde Bulabiliyor Ve Adam Ücretsiz Bir Pakete Neden 600 tl Versin :xD Bence

Free paket satımı başka bir şey değil. Eğer fivemde bir sunucu açmaya kararlıysan kendi sistemlerini kendi paketini yapacak kadar bilgili değilsen veya bunu gerçekten parasıyla yaptıramayacaksan (Büyük meblağlardan bahsediyorum), sunucu açma bu kadar basit.

150-200₺ verdiğin özellikle günümüz ekonomisi ile pek bir şey beklememen gerekiyor. Ki bu ücrete çok şey yaparım ederim diyorsa da internette bulduğu paketi indirip 2-3 şey düzenlemiştir ki forum üzerinde bu tiplemelerden çok var. Sonra baltalayıcı yorum oluyor :D Millet almasın diye uyarıyoruz sonra şikayetçiyim kategorisinde 3 gün sonra görülüyor yazık .d

Free paket satımı başka bir şey değil. Eğer fivemde bir sunucu açmaya kararlıysan kendi sistemlerini kendi paketini yapacak kadar bilgili değilsen veya bunu gerçekten parasıyla yaptıramayacaksan (Büyük meblağlardan bahsediyorum), sunucu açma bu kadar basit.

150-200₺ verdiğin özellikle günümüz ekonomisi ile pek bir şey beklememen gerekiyor. Ki bu ücrete çok şey yaparım ederim diyorsa da internette bulduğu paketi indirip 2-3 şey düzenlemiştir ki forum üzerinde bu tiplemelerden çok var. Sonra baltalayıcı yorum oluyor :D Millet almasın diye uyarıyoruz sonra şikayetçiyim kategorisinde 3 gün sonra görülüyor yazık .d

Çok haklısın

SMELLS LIKE LAOT CORE

Zamanla sql okutmayı script eklemeyi çıkartmayı öğrenen herkes developer oldu ve paket düzenlemeye/satmaya başladı.
Bu sebepten ötürü piyasa öldü ve herkes kendi paketini gün yüzüne sunar oldu.

Arkadaşlar son zamanlarda 60 100 150 TL'ye paket satan arkadaşlar gördüm sizce neden bu kadar paket fiyatları düşmüş olabilir?

Sizce doğrumu bu kadar düşük fiyata satılması
2018-2019 yıllarında en baba paket 500 tlden satılıyordu daha pahalısını görmüyordum. Daha sonra camia geliştikten sonra paket fiyatları 10K'ya kadar çıktı. Bu dönemde ise başkalarına yardımcı olmak için paket paylaşan insanların paketlerini indirip 2-3 şey değiştirip kendileri satmaya çalışıyor, bu eskidende vardı ama şimdi daha çok arttı. ?

Tamamen Katılıyorum

Benim Düşüncem bundan 3 Yıl Önce Oynamak İçin Sunucu Yoktu Diyebilirim Bütün Sunucular Whitelist Alımlarını Kapatıyor ve uzun bir süre alımların açılmaısnı beklememiz gerekiyordu ta ki forumlarda ücretsiz paketler paylaşılana dek paketler paylaşıldıktan sonra işi bilende bilmeyende hurra diye sunucu açma girişiminde bulundu sonuç ortada hem paket fiyatları düştü hemde genel olarak fivem kitlesi'nin yaşı düştü troller artmaya başladı. Bazen Özlüyorum Bundan 3 Yıl Öncesini Çok Eğlenceli Vakitler Geçiriyorduk Hem Sunucu Sahipliği Tarafından Hemde Oyuncu Tarafından.

Herşeyin paylaşılması bunlara sebep oldu evladım eightbornun bile kapanacağı hakkında söylentiler dönüyor sen düşün piyasanın ne kadar çöktüğünü

150 200 TL aslında paketler ve development için komik meblağlar, ancak herkes çalıntı paket paylaşıyor ve internetten bulduğu scriplerin triggerlerini bile değiştirme zahmetinde bulunmadan ben yaptım diyor. Bu yüzden fiyatlar bu kadar düştü

Deme öyle ya kapanmaz, kapanmaz dimi ?
Açılacak deniliyor, kapanacak deniliyor.Benim şahsi düşüncem Elraen uğraşmaktan yoruldu ve bekletiyor. İnsanlardan cüzzi bir miktar ücret aldılar. Ne kadar bağış yapılıyor densede insanlar oynamak için ödeme yaptılar. Herkes konuşuyor klasik FiveM camiası.İyi forumlar, saygılar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!