Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım FİVEM ONE-SYNC HATASI

YgtArdc01

Üye
FT Kullanıcı
Discord
vox's#0001
Herkese merhaba,sunucuma girmek isteyen kişiler tarafından aşağıdaki hatayı alıyorlar.Acaba fivem'deki genel bir sıkıntı mıdır?

14921

DF
server.cfg nizde set onesync_enabled 1 kodu olmalı eğer bu şekildeyse set onesync_enabled 0 olarak değiştirirseniz sorununuz düzelir

DF
Şöyle bir durum var eğer arkadaş ücretsiz key kullanıyorsa zaten istese de onesync i aktif edemez bunu biliyor olman lazım .

DF
Zaten şu anda FiveM'de bir sorun yaşandığının herkes farkında bir açıklama geldi büyük ihtimalle bunun farkındadır.Bütün Keyler deactive sorun geçince tekrar aynı sorunu yaşamaya devam ederse dediğimi yapmazsa sunucusu açılmaz

DF
Fivem açıklama yapmış.Fivemdeki genel sorun.64'lük Key'e sahibim.

DF
64lük Key'iniz varsa FiveM sorunundan dolayı OneSync çalışmıyor Ben ücretsiz Key kullanıyorsunuz diye düşündüm

DF
şuan fivem açıklama yaptı onesync patladı 32 kişi max oynanabiliyor tüm sunucularda

DF
Hocam rica etsem birisi yardımcı olabilir mi? Ben şuan patreonda üyelik aldım da key nasıl alınır bilemiyorum. Ulaşabilir misiniz forum ya da discord üzerinden?

DF
Discord adresinizi verirseniz yardımcı olabilirim.

DF
Bende Şu anda aynı hatayı alıyorum ve çözemedim yardım edebilecek varmı

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!