Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru FiveM- Mermi ve Kan Belirginleştirme

AyberkDiskaya

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar! Bir sorum olacaktı. Bazı videolarda gördüğüm üzere silahların mermi izleri ve kanların belirginliği aşırı yüksek. Merminin dumanı bildiğiniz görünmekte. Ama ben bu ayarı ne kadar araştırdıysam da bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)<3

Merhaba arkadaşlar! Bir sorum olacaktı. Bazı videolarda gördüğüm üzere silahların mermi izleri ve kanların belirginliği aşırı yüksek. Merminin dumanı bildiğiniz görünmekte. Ama ben bu ayarı ne kadar araştırdıysam da bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)<3

Grafik Modu ile yapılabilir.

İNDİRME :
KURULUM : İndirdiğiniz dosyadan sırasıyla şu işlemleri yapın = Sangue RzN - citizen - oradaki x64 ve common dosyalarını resimdeki kısma atın ve ' Hedefteki dosyaları değiştirin' e tıklayın.
Ekran_goruntusu_2021-04-18_181904.png

Real hayata yatkın, anımsatan bir sürü grafik paketi var. Sanırsam onları görmüşsünüz, isimlerini bilmyorum. YouTube veya Google'a yazarsanız karşınıza çıkacaktır. İyi forumlar.

İNDİRME :
KURULUM : İndirdiğiniz dosyadan sırasıyla şu işlemleri yapın = Sangue RzN - citizen - oradaki x64 ve common dosyalarını resimdeki kısma atın ve ' Hedefteki dosyaları değiştirin' e tıklayın.
Ekran_goruntusu_2021-04-18_181904.png
Teşekkürler! Peki mermi için ne yapmak gerekmekte?

Real hayata yatkın, anımsatan bir sürü grafik paketi var. Sanırsam onları görmüşsünüz, isimlerini bilmyorum. YouTube veya Google'a yazarsanız karşınıza çıkacaktır. İyi forumlar.
Çoğunlukla bunları PVP videolarında gördüm. Bunun için merak ettim. Yanıt için teşekkürler...

Sorununuz çözüme ulaştı mı ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!