Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü Fivem Mavi Ekranda Kalma Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enesgltrk

Üye
FT Kullanıcı
Nny3vg.png
Bu ekran açıldığında arkadan müzik sesi geliyor ama görüntü sürekli böyle kalıyor hiçbir şey açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim

laptop kullanıyorsan sağ tık grafik işlemciyle çalıştır de yüksek performanslı nvidia yı seç

laptop kullanıyorsan sağ tık grafik işlemciyle çalıştır de yüksek performanslı nvidia yı seç
İntel HD Grapchis 630 şuan devre dışı. Laptop'un kendi ekran kartını kullanıyorum (GeForce GTX 1050). İşlemcide yüksek performanslı nvidia diye bir seçenek göremedim.

masaüstüne sağ tıkla nvidia denetim masasına gir 3d ayarlarının yönetilmesi seçeneğine gir özelleştirilicek programı fivem'i seç (yoksa ekle seçeneğinden ekleye bilirsin.) CUDA GPU'lar seçeneğinden ekran kartını seç OpenGL ile görüntü oluşturma GPU'su seçeneğinden ekran kartını seç Genel ayarlar seçeneğinden OpenGL ile görüntü oluşturma GPU'su yine ekran kartını seç sorun düzelicektir keyifli oyunlar

masaüstüne sağ tıkla nvidia denetim masasına gir 3d ayarlarının yönetilmesi seçeneğine gir özelleştirilicek programı fivem'i seç (yoksa ekle seçeneğinden ekleye bilirsin.) CUDA GPU'lar seçeneğinden ekran kartını seç OpenGL ile görüntü oluşturma GPU'su seçeneğinden ekran kartını seç Genel ayarlar seçeneğinden OpenGL ile görüntü oluşturma GPU'su yine ekran kartını seç sorun düzelicektir keyifli oyunlar

Tamamdır çözdüm :D Siz muhteşem bir detaysınız. Çok teşekkür ederim.

Sorun çözüldüğüne göre konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!