Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Rehber Fivem Los Santos County Sheriff | Nedir?

MiddleStonks

Üye
FT Kullanıcı
Discord
MiddleStonks#1877
37854
Los Santos County Şerif Departmanı (LSSD), San Andreas, Los Santos County'de faaliyet gösteren yerel ilçe kanun uygulayıcı kurumdur. Los Santos County Şerifi, Los Angeles County Şerif Departmanına dayanmaktadır. LSSD ayrıca Blaine County'de faaliyet gösterme yetkisine sahip görünüyor. Blaine County'nin farklı bir ilçe olması nedeniyle birimlerinin neden devriye gezdiği bilinmiyor. Milletvekilleri Büyük Okyanus Otoyolu, Senora Otoyolu ve Senora Yolu boyunca trafik yaptırımı yaparken bulunabilir.

LSSD, LASD'nin gerçek dünyadaki muadiline benzer bir sıra ve yapı sistemini takip eder.

Rütbe Sıralaması

Üst Düzey Yönetim
Şerif
Underheriff
Şerif Yardımcısı
Bölüm Şefi

Bölge Komutanı
---
Alt Düzey Yönetim
Kaptan
Teğmen
Çavuş
Şerif Yardımcısı (Bonus II) (Usta Saha Eğitim Görevlisi)
Şerif Yardımcısı (Bonus I) (Saha Eğitim Görevlisi / Dedektif / Velayet Kıdemli Yardımcısı)

Şerif Yardımcısı
--
Şerif İstasyonları listesi

Ana Makale: Polis Karakolları
Los Santos County Şerif Departmanı, Los Santos County ve Blaine County boyunca üç büyük Şerif İstasyonuna sahip, büyük ve organize bir yapıya sahiptir.

--
Sandy Shores Şerif İstasyonu - Alhambra Yolu ve Dağ Manzaralı Yolu.
Paleto Bay Şerif Ofisi - Paleto Bulvarı ve Büyük Okyanus Otoyolu.

Davis Şerif / Polis Karakolu - Masumiyet Bulvarı ve Roy Lowenstein Bulvarı (garip bir şekilde, burada LSPD memurları ve araçları istasyonda göründüğü için Şerif Yardımcıları veya araçlar ortaya çıkmaz.)
37855
37857
37858

37860

Yararlı rehber ellerine sağlık . İyi forumlar.

Sheriff Depatmanı rolleri yapmak isteyenler veya başlamak isteyenler için güzel bir anlatım ellerine sağlık.

Aranan bir rehberdi, gayet güzel bir anlatım olmuş​

Başarılı ve Sürükleyici anlatım.
Ellerine Sağlık.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!