Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Rehber Fivem | LOS AZTECAS | AZTECAS NEDİR ? AZTECAS NE YAPAR ? AZTECAS REHBERİ

KumbarEmree

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Master Mod.
Çete Latin-Meksikalı çetesidir. Bu çete El Corona ve Little Mexico'yu yönetir. 1992'de başkanları Jose Vialpando'dur. Kardeşi CVçetenin ikinci ismidir. Hazer ve Sunny gibi önemli elemanları vardır. Bu çete azılı tetikçiler ve keskin nişancılardan oluşur. Mulholland Kavşağı saldırısıyla (The Green Sabre görevi) Sweet tutuklanıp, CJ ise C.R.A.S.H. tarafından Los Santos'dan uzaklaştırılınca Grove Street Families geçici bir süreliğine çöker. Bu olaydan kısa bir süre sonra, Ballas ve Vagos Los Aztecas'ı yıkmayı ve elindeki bölgeleri Vagos'a vermeyi planlamıştır. Bu amaçla Ballas bölgeye çok büyük bir baskın düzenler. Baskın sonucu sadece Jose Vialpando, Cesar Vialpando, Sunny, Hazer ve bir iki Varrios Los Aztecas elemanı kurtulmuştur. Bunlardan başka bütün çete elemanları ölmüştür ve çete çökertilmiştir. Bölgeleri ise Vagos tarafından ele geçirilmiştir. Ancak sonradan Sweet ve CJ Grove Street'i yeniden kurarlar. Kısa bir süre sonra ise Los Santos İsyanı başlar. İsyan sırasında Cesar, CJ ve Sweet'den bölgelerini Vagos'tan geri almak için yardım ister. Bunun üzerine CJ, Cesar ve iki Grove elemanı Unity Station'a gelirler. Orada, Ballas baskını sonrası sağ kalmış olan Aztecas elemanları ile buluşup bölgeyi Vagos üyelerinden temizlemeye başlarlar ve bölgeyi Vagos'tan geri alırlar. Böylece Varrios Los Aztecas yeniden kurulmuştur. Genel olarak uyuşturucu kullanırlar, silah ve araba kaçakçılığı yaparlar ve Lowrider yarışları düzenlerler. Çete 2013'te hâlen varlığını sürdürmektedir.

Arabaları:
- Genelde Lowrider tarzı araçlar ile taklırlar.

Bölgeler :

- Unity Station
- Diğer bölgelerin kalıcılığı belli değildir . ( Geri alıp kaybetmektedirler. )

2013'teki kolları :

- Yoktur tek parçadırlar.

Nasıl Rol Yaparlar ?

- Kesinlikle İspanyol Slow müzik dinlenilmelidir. Asla rap müzik dinlenip zenci aksanıyla konuşulmamalıdır.
- Selamın Aleyküm diyip role girilmemelidir Eğer girdiyse de ben sonradan müslğman oldum diyerek rolü ona çevirip kendini ona göre hazırlamalıdır sonraki rollerde. , Brom'da denmemelidir. Zenci rolü ile karıştırılmamalıdır.
- Amigo tarzı konuşulup birkaç latin rapliği öğrenilip ona göre konuşmalıdır.

Genel olarak çok farklı bir paylaşım olmuş hevesle okudum.

Güzel rehber eline sağlık.....

Meksikalı bir çete olmasına rağmen sevdiğim bir çete kendilerine has bir takılma tavırları ve konuşma uslüpları var, ellerine sağlık.

Yararlı ve açık bir anlatım olmuş
Teşekkürler.​

Yararlı paylaşım. blood için varmı bulamadımda.

Son düzenleme:
Güzel rehber olmuş, aranan bir konuydu​

Meksikalı bir çete olmasına rağmen sevdiğim bir çete kendilerine has bir takılma tavırları ve konuşma uslüpları var, ellerine sağlık.
Güzel rehber olmuş, aranan bir konuydu​
Yararlı ve açık bir anlatım olmuş
Teşekkürler.​
Yararlı paylaşım. blood için varmı bulamadımda.
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Blood için bulunamamakta. Blood bildiğim kadarıyla Gta evreninde olmayan bir çete ama isterseniz rehber yapabilirim. Hem Bloodu hem Cripsi.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Blood için bulunamamakta. Blood bildiğim kadarıyla Gta evreninde olmayan bir çete ama isterseniz rehber yapabilirim. Hem Bloodu hem Cripsi.

Yaparsanız güzel olabilir.

Güzel Bir Rehber Olmuş Ellerine Sağlık

Eline sağlık

Bir aztecas olarak paylaşım çok başarılı uzun süredir bu rolü yapıyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!