Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Fivem Listte Serverim Gözükmüyor?

EfofeS

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar 32 kişilik free keyden aldım ve server açtım paket vs. herşey var ve serveri açıyorum ben girebiliyorum ama arkadaşım giremiyor ve server listesinde gözükmüyor.
Sadece hamachi ile oldu fakat ben hamachi istemiyorum herksin girmesini istiyorum nasıl yapabilirim lütfen yardımcı olun

merhaba statik bir ip adersiniz mevcutmu ? (vds/dedicadet) eğer mevcut ise firewall ı tek seferliğine kapatarak deneyin, Muhtemelen yine olmayacaktır firewall kapalı durumda iken Artifact sürümünüzü güncelleyin ardından server.cfg de ana komutların bulunduğu yerlerden herhangi bi yere sv_master1 "" veya sv_master1"" oda olmassa sv_master komutlarını kullanmayın deneyin, sonucun olumsuz olması durumunda şu şekilde olmalıdır #sv_master1 ""

merhaba statik bir ip adersiniz mevcutmu ? (vds/dedicadet) eğer mevcut ise firewall ı tek seferliğine kapatarak deneyin, Muhtemelen yine olmayacaktır firewall kapalı durumda iken Artifact sürümünüzü güncelleyin ardından server.cfg de ana komutların bulunduğu yerlerden herhangi bi yere sv_master1 "" veya sv_master1"" oda olmassa sv_master komutlarını kullanmayın deneyin, sonucun olumsuz olması durumunda şu şekilde olmalıdır #sv_master1 ""
serveri localhosttan açıyorum kendi pcden bu svmaster kısmını eke ekliyorum
fivem listte gözükmesi için bunun hashtagli mi olması lazım hashtagsiz mi

Ekli dosyalar

• Screenshot_676.png
    Screenshot_676.png
    3.7 KB · Görüntüleme: 17
serveri localhosttan açıyorum kendi pcden bu svmaster kısmını eke ekliyorum
fivem listte gözükmesi için bunun hashtagli mi olması lazım hashtagsiz mi
malesef statik ip sahibi olmadan serverlist e çıkamanız mümkün değil ServerButik.com üzerinden VDS kiralayabillirsiniz
alım ardından ise dediklerimi uygulayın "#" li olması gerekiyormu gerekmiyormu orası muamma yeri geliyor oluyor yeri geliyo olmuyor

malesef statik ip sahibi olmadan serverlist e çıkamanız mümkün değil ServerButik.com üzerinden VDS kiralayabillirsiniz
alım ardından ise dediklerimi uygulayın "#" li olması gerekiyormu gerekmiyormu orası muamma yeri geliyor oluyor yeri geliyo olmuyor
32 kişilik server ile gözükür değil mi vds alırsam

32 kişilik server ile gözükür değil mi vds alırsam
Portları Açık Olan Bir VDS İle Gözükür. Hiç bir Sorun Yaşamazsınız Yaşarsanız Discord Adresim : Önder Ama Sek#1881 Yaşabilirsin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!