Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivem Hitch Warning İle İlgili Olarak.

Güzel paylaşım.

Merhabalar biraz konuyu hortlatır gibi oluyorum ancak yeni konu açmak istemedim. Dediğiniz gibi yaptım 2. seçeneği ancak ben burada nasıl bir düzenleme yapacağımı inanın anlamadım. Sizlere sonucu paylaşıyorum kontrol edebilir misiniz?

Not: Sunucu boş haldeyken bu şekilde. Oyuncu sayısı arttıkça warning artıyor ve sunucudan herkesi atabiliyor. Konsola bakıyorum 1 tane hata bile yokken herkesi kickliyor ama sunucuyu yeniden başlatmadan düzelmiyor.

Not 2: Genellikle restart attığımda bu sorun düzeliyor ama her dakika restart atmak oyun zevkini bozuyor.

Ekli dosyalar

• Opera Anlık Görüntü_2020-06-07_123030_frontend.chrome-dev.tools.png
    Opera Anlık Görüntü_2020-06-07_123030_frontend.chrome-dev.tools.png
    246.7 KB · Görüntüleme: 35
Merhabalar biraz konuyu hortlatır gibi oluyorum ancak yeni konu açmak istemedim. Dediğiniz gibi yaptım 2. seçeneği ancak ben burada nasıl bir düzenleme yapacağımı inanın anlamadım. Sizlere sonucu paylaşıyorum kontrol edebilir misiniz?

Not: Sunucu boş haldeyken bu şekilde. Oyuncu sayısı arttıkça warning artıyor ve sunucudan herkesi atabiliyor. Konsola bakıyorum 1 tane hata bile yokken herkesi kickliyor ama sunucuyu yeniden başlatmadan düzelmiyor.

Not 2: Genellikle restart attığımda bu sorun düzeliyor ama her dakika restart atmak oyun zevkini bozuyor.
esx_ballas/jandarmajob/bishops/cartel/grove scriptlerinizi kapatın ve bir süre oynayın bakalım hitch warning atacakmı sistem.

O zaman sizin paketi baştan aşağı kontrol ve test etmeniz gerekiyor, teker teker tüm kaynaklara start/stop vererek.
Tamamdır yapacak bir şey yok o zaman komple paketi değiştirmek kesin çözüm olur. Onu da şuan yapamam teker teker gereksizleri kaldırıp eskileri güncelleyeceğiz ki öyle düzelsin. Teşekkür ederim yardımınız için.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!