Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Fivem Hile

KingRes23

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba FivemTürk ailesi
Fivem Hilecilerinden Korunmak için Scriptlerimizi Şifreleye biliriz Yalnız Son zamanlarda Bir Türkün Yaptığı Executor Tüm Şifrelenmiş Scriptleri Sanki Şifrelerini kırıp Triggerlerini ortaya çıkartıyor Trigger Saklamayı İyi bilen kişi yardımcı ola bilirmi?

Merhaba FivemTürk ailesi
Fivem Hilecilerinden Korunmak için Scriptlerimizi Şifreleye biliriz Yalnız Son zamanlarda Bir Türkün Yaptığı Executor Tüm Şifrelenmiş Scriptleri Sanki Şifrelerini kırıp Triggerlerini ortaya çıkartıyor Trigger Saklamayı İyi bilen kişi yardımcı ola bilirmi?
Bahsi geçen executor elinde varsa, dediğin olayları deneyebiliriz zaten sistem client tarafındaki eventler üzerine saldırıyor, bir kac calışma yaptım fakat deneme imkanım olmadı, eğer konuyu insanları manipüle etmek amaçlı acmadıysan bu konuyu bana özelden ulaş deneyelim, eğer testler olumlu sonuç alırsa forum üzerinde ücretsiz paylaşıcam, cünkü bu olaylar artık can sıkmaya başladı, dediğin olayı yapabilseler bile iyi bir anticheat sistemi, hilecinin hangi işlem üzerinden saldırmaya calıştığını tespit eder ve hileci sadece kendi capında eğlenir en fazla.

Son düzenleme:
Bahsi geçen executor elinde varsa, dediğin olayları deneyebiliriz zaten sistem client tarafındaki eventler üzerine saldırıyor, bir kac calışma yaptım fakat deneme imkanım olmadı, eğer konuyu insanları manipüle etmek amaçlı acmadıysan bu konuyu bana özelden ulaş deneyelim, eğer testler olumlu sonuç alırsa forum üzerinde ücretsiz paylaşıcam, cünkü bu olaylar artık can sıkmaya başladı, dediğin olayı yapabilseler bile iyi bir anticheat sistemi, hilecinin hangi işlem üzerinden saldırmaya calıştığını tespit eder ve hileci sadece kendi capında eğlenir en fazla.
Bahsi geçen executor'da satmış olduğun anticheat 3,4 methodu engelliyor ve global ban'ı çok iyi ama kolayca dump yapılabiliyor

Bahsi geçen executor'da satmış olduğun anticheat 3,4 methodu engelliyor ve global ban'ı çok iyi ama kolayca dump yapılabiliyor
Dediğim gibi, hala üzerinde calışıyoruz isim vermek istemiyorum fakat bazı executor sistemleri üzerinde dump olaylarını denedik ve başarılı sonuçlar aldık fakat biraz zahmetli iş, o yüzden yakın bir süreç icersinde güncelleme ile getirmeyi planlıyoruz, fakat emin ol 3,4 ile sınırlandırılacak kadar az bir method yakalamıyoruz, bunu sana eski bir hileci olarak söylüyorum. ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!