Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivem Global Ban

ReallyHighV

Üye
FT Kullanıcı
arkadaşlar bildiğiniz üzere fivem ban dalgası 3-4 gün önce tekrardan geldi ve hile kullanmadığım halde ban yemişim. ilk 14 gün yedim baya itiraz etmeye falan çalıştım ama hiç oralı olan olmadı. bugün bi bakayım belki yanlışlıkla açılmıştır dedim ama 14 gün olan ban 28 güne yükselmiş. bunun sebebini bilen var mı?

14 günlük ban

unknown.png

28 güne yükselen ban

unknown.png

Kullandığınız spoofer vs. Dolayısıyla ban süreniz artabiliyor. Hiç bir şekilde banınızı açmaya çalışmamanız gerekiyor sadece sabır ile bekleyin. FiveM vanguard gibi de aynı şekilde inatçıdır :D

FiveM'in kronik sorunu kafasına göre ban atıyor. Ücretsiz açman mümkün değil. Ya 14 gün bekliyeceksin inşallah uzamaz ya da parayı basıp açtıracaksın.

Merhaba,
Sakın spoof kullanmayın ban süreniz +200 güne uzayabilir 14 gün bekleyiniz

FiveM'in kronik sorunu kafasına göre ban atıyor. Ücretsiz açman mümkün değil. Ya 14 gün bekliyeceksin inşallah uzamaz ya da parayı basıp açtıracaksın.
hocam merhabalar para vererek nasıl açtırıyoruz banı? Fivemin kendisiyle alakalı bir şey mi yoksa global unban metodlarıyla mı?

Fivem Ban Açılır-Five Eye Ban Açılır-Rockstar Acc Buglanır discord: ! qSnax#1846

Cfx-re içerik üreticisi ve anticheat geliştiricisi, olmama rağmen talepten olumsuz dönüş almıştım spoofer ile banını açtırırsan ban süren uzar o yüzden ne yapılacağını ezberleyen 3-5 kuruş kar uğruna gel biz açarız diyen tiplere kapılmamanı tavsiye ederim, lakin bu tipler genelde sadece yapılması gerekenleri ezberler sana programı gönderirler teknik açıdan bilgileri yoktur.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!