Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM FPS' imi Nasıl Artırabilirim?

Peki siz NVIDIA’nın yazılışını biliyor musunuz? O zaman şöyle yapalım NVIDIA Videosu nvidia kullanan kardeşlerimiz için kalsın. Yaptığım yorumu ise konu sahibi kardeşim deneyebilir.
AMD Kullanan biriydim denemeye çalışmıştım fakat böyle bir şey yoktu bildiğime göre veya benim kartım eski diye yoktu

FiveM’i açarken GPU ile çalıştırmak istiyorsanız eğer sağ tık yaptığınızda orda bir yerde ‘Yüksek Performanslı Grafik Kartı’ gibi bir seçenek olması gerekiyor. Bu şekilde ekran kartınızla giriş yapabilirsiniz. Alttaki video da size bu konuda yardımcı olucaktır
Yorumun için sağ ol ama işe yaramadı.

AMD Catalyst Control Center & AMD Radeon Settings bulunmakta.

Olay CPU kullanımını GPU ya çevirmek ama AMD de bulamadım...

Olay CPU kullanımını GPU ya çevirmek ama AMD de bulamadım...
Benim Ekran Kartım da rx570 İşlemcim r5 1600x Normalde fivem de hiç bir problem yoktu fakat driver güncellemesinden sonra böyle bir problem bende de oluyor şuan fps drop bilgisayarı çökertecek derecede ve en düşük ayarlarda düşük çözünürlükte oynuyorum Dediğim gibi Rx570 de bu problem 1 güncelleme yapan arkadaşımda daha var eğer denilen gibi CPU kullanımı GPU ya çeviriliyorsa Ben"de bulamadım 2 haftadır eski sürüme geçsem olmuyor Silip yüklesem yine olmuyor Yardımcı Olacak Arkadaşlara Şimdiden çok teşekkür ederim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!