Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM Fikir alışverişi

• Konbuyu başlatan MIXAS
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 2K

MIXAS

Üye
FT Kullanıcı
Bildiğiniz üzere herkes sürekli çatışma gun game ve ganglerden sıkılmış durumda. Ciddi anlamda tam olarak bir sosyal rp sunucusu açılışı yapsak sizce tutar mı ? Sözde sosyal rp yapıp donate paketlerine Assault rifle felan koymayacagiz. Hatta aklımdaki düşünce sopa ve bıçak dışında hiçbir şey olmayacak. Fikir ve önerilerinizi bekliyorum

Bro biz öyle sunucu açtık sosyal rp dönsün diye inşallah tutar.

Güzel fikir fakat öyle oyuncular zor bulunuyor. Zaten iyi RP yapanda EightbornV ve VORP da oynuyorlar... ama bir yerlere gelmek istiyorsak risk almak zorundayız. ( Biz derken herkes ) :D

Bahsettiğin gibi birşey istiyorsan eğer tek başına yapmalısın. Bu devirde kimseyle ortaklık yapılmaz. Eğer çok fazla güvendiğin birisi değilse.

Güzel fikir fakat öyle oyuncular zor bulunuyor. Zaten iyi RP yapanda EightbornV ve VORP da oynuyorlar... ama bir yerlere gelmek istiyorsak risk almak zorundayız. ( Biz derken herkes ) :D
Eightborn ve Vorpta oynayanlar iyi rp yapıyor diye birşey yok. İki sunucununda yayıncılarını sık sık takip ediyorum. Her iki sunucuda da çok fazla faile rastladım. Öyle bir kaide yok yani. Kişide bitiyor iş. ?

Bildiğiniz üzere herkes sürekli çatışma gun game ve ganglerden sıkılmış durumda. Ciddi anlamda tam olarak bir sosyal rp sunucusu açılışı yapsak sizce tutar mı ? Sözde sosyal rp yapıp donate paketlerine Assault rifle felan koymayacagiz. Hatta aklımdaki düşünce sopa ve bıçak dışında hiçbir şey olmayacak. Fikir ve önerilerinizi bekliyorum
biz suanda oyle bir iş içerisine girmeye başladık bakalım herhangi bir şekilde donate paketlerinde illegal eşya satılmıyor ped ve oyun içi para satılıyor sadece :D herhangi bir şekilde donate aracı yok herkes her araca erişebiliyor işnallah sunucu ileride istediğimiz yerlere gelicek .

Şuan ki biz yani RP oynayan Türkler sosyal RP'nin gramını yapamaz.Öyle bir server yok yani voRP ve 8Born'da dahil tüm serverler de gun RP ve gang var.Adamın oynama amacı zaten silah alam, onu vuram, bunu soyam yani böyle bir proje yanında mutlaka gun rp veya gang tarzı rp olması gerekiyor yoksa adam oyunundan zevk almaz.He yok sosyal RP yok demiyorum fakat cidden dediğin şeyler olmazsa onun yanında sosyal RP az bulursun.

biz suanda oyle bir iş içerisine girmeye başladık bakalım herhangi bir şekilde donate paketlerinde illegal eşya satılmıyor ped ve oyun içi para satılıyor sadece :D herhangi bir şekilde donate aracı yok herkes her araca erişebiliyor işnallah sunucu ileride istediğimiz yerlere gelicek .
Ped zaten ücretsiz isteyen istediği gibi alabilir. Neden ücretle satıyorsunuz?

Konu yanlış kategoriye açıldığından tarafımca taşıma işlemleri gerçekleştirilmiştir.

İyi forumlar dilerim..

Konunun yanlış açıldığı kategori ve şuan taşıdığınız kategoriyi yazar mısınız? Sado Hardware

Tutmuyor açmayın :d Bu devirde kartel mafya olmayan donate paketi bile olmayan kaliteli sunucu açsan bile öyle bir oyuncu kitlesi maalesef yok olanlarda belirli yerlerde zaten.

sunucunda 20 kişi görebilirsen hem senin için hem oyuncular için iyi rol döner ama 10 kişi 5 kişi sosyal rp dönmez sosyal rp sunucusu aramıyor insanlar genelde . şahsen benim sadece oyuncu olarak oynadıgım zamanlarda silahların 800000 dolar tavukçulugun 5000 dolar verdigi sunucular vardı insanlar farmmı yapıcak rolmü ekonomiyi öylebi ayarlamalısınki kimse silah kaybetmemek için saçma rollele girmemeli ama aynı zamanda gun rp olmamalı sunucu sadece motelde sosyal rp dönmesini istiyorsan chat sitesi kurabilirsin bana göre :<

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!