Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Fivem dövme ve kıyafet görüntü hatası

JasonKing

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar, benim bir sorunum var bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Ben dövme yaptırdığımda ben de yaptırdığım şekilde görünüyor fakat diğer oyuncularda yaptırdığım dövme görünmüyor. Kıyafetim normal görünüyor fakat diğer oyuncularda kıyafetin önünde olmayan bir çıkartma görünüyor. Ben de bazen karşıdaki kişilerin kıyafetini farklı görüyorum. Bu sorun sadece ben de var. 1.5 senedir hiç böyle bir şeyler karşılaşmamıştım. Tamamen sildim ve baştan yükledim ama sorun devam ediyor.
(Eklemiş olduğum resimdeki kişi normalde kel, kolları dövmeli ve üzerindeki kıyafette herhangi bir çıkartma yok fakat ben de böyle görünüyor ben hariç herkeste normal.)
Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• 20220214193146_1.jpg
    20220214193146_1.jpg
    148.6 KB · Görüntüleme: 115
discorda gelirsen yardımcı olabilirim //

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhaba,

Konu Katagorisi Tarafımca Değiştirilmiştir.

İyi Forumlar Dilerim , Saygılarımla..

//

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sunucu değiştirdim hala aynı sorunu yaşıyorum ne yapmam gerekiyor ya

Bunun sunucuyla alakası yok tahminimce kıyafet paketleriniz çakışıyor
Her şeyi komple sildim hala çakışması nasıl mümkün oluyor anlamış değilim. Dövme ile alakalı sıkıntı olduğunu düşünüyorum çünkü dövme yaptırmadan önce rolde kel olan arkadaşım kel görünüyordu dövme yaptırdıktan sonra hem kıyafeti hem de kafası bozuldu benim görüntümde.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!