Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM Dolandırıcı Algısı

Öncelikle leak hale getirilmiş bir "script veya map'in düzenlenmesini istemek" veya editli halinin satılması zaten sizin dediğiniz olayın önayağıdır. bir çoğunuz hakimdir zaten, "%100 sıfırdan yapılmıştır" denilen scriptler'de bile sağdan soldan alınan şeyler görüyoruz. bu gibi şeyler çok normal, Map ve Script'de bu gibi şeyler mümkün özellikle "FiveM TR" için çok normal bir şey. bunu burada yaygara yapmaya gerek yok. çok özgünüz, TR'nin en iyi sunucusuyuz diyen kişileri ve yönetimleri bile kaale almayınız çünkü, illa ki sunucularında sağdan soldan gördüğü bir şeyleri (ç)alıp 2 edit yapıp "biz yaptık" diyen sunucu ve yönetimlerdir. Para konusunda Bir ürünün Max fiyatı vardır o max fiyata kadar müşteri ve satıcı anlaşabilir. fakat kişi gerçek dışı rakamlar söylüyor ise bu zaten dolandırıcılık olur onun dışında, Mapper arkadaşlar için atılan ve yapılan lafların aynısı script içinde geçerli. kimse ben her şeyi sıfırdan yaptım diyemez. illa ki sağdan soldan (ç)aldığı bir şeyler vardır. Burası FiveM TR.
vallah Poseidon Roleplay (2020) zamanında paketimiz baya kötüydü ama yine idare ettik sağdan soldan bulduğumuz şeyleri ekleyerek rolsel olarak amaç ve eğlence katarak sunucuyu 1 yıldan fazla ayakta tuttuk ve bu zaman içerisinde en iyisi biz demişliğimiz var. O zamanlarda bilgimiz çok olmadığı için bir arkadaşa 600-700 tl civarında miktar ödedik ve bizd 2-3 tane sıfırdan script yazdı ve bu 2-3 script sayesinde sunucuya büyük farklılık getirtti. Yani en iyi biziz diyenlerin kendine göre bir amacı vardır

DF
vallah Poseidon Roleplay (2020) zamanında paketimiz baya kötüydü ama yine idare ettik sağdan soldan bulduğumuz şeyleri ekleyerek rolsel olarak amaç ve eğlence katarak sunucuyu 1 yıldan fazla ayakta tuttuk ve bu zaman içerisinde en iyisi biz demişliğimiz var. O zamanlarda bilgimiz çok olmadığı için bir arkadaşa 600-700 tl civarında miktar ödedik ve bizd 2-3 tane sıfırdan script yazdı ve bu 2-3 script sayesinde sunucuya büyük farklılık getirtti. Yani en iyi biziz diyenlerin kendine göre bir amacı vardır
trnin en iyisi red roleplay övsene az

DF
Ben çalmıyom demedim ki çalıyom, fikirde çalıyom scriptte çalıyom fahiş fiyatada satıyom türkiyenin en iyisiyim ama dışarıdanda çalıyom içerdende rakiplerime başarılar benden daha iyi çaldığını düşünen varsa
o zaman senin bu konu hakkında yorum yapman pekte doğru değil. madem çalabiliyorsun çal ve sus verilen paralar hakkında da konuşma. ne de olsa çalıyorsun, zaten seni pek bi ilgilendiren durumda yok. "ALAN MEMNUN SATAN MEMNUN". iyi forumlar :)

DF
o zaman senin bu konu hakkında yorum yapman pekte doğru değil. madem çalabiliyorsun çal ve sus verilen paralar hakkında da konuşma. ne de olsa çalıyorsun, zaten seni pek bi ilgilendiren durumda yok. "ALAN MEMNUN SATAN MEMNUN". iyi forumlar :)

Aylık fivem için harcadım para ailenin toplam gelirinden fazladır çalıştığım insanlarda dengin olan insanlar değildir muhtemelen boş bir post boş bir konu boş elemansınız sen niye çıldırdın yoksa sende mapin üstüne yazı yazıp 200 ₺ye mi satıyorsun kaç referansın var totalde söyle bakiyim büyük satıcı.Muhtemelen çalıştığım insan sayısı senin referans sayından bile fazladır

DF
Aylık fivem için harcadım para ailenin toplam gelirinden fazladır çalıştığım insanlarda dengin olan insanlar değildir muhtemelen boş bir post boş bir konu boş elemansınız sen niye çıldırdın yoksa sende mapin üstüne yazı yazıp 200 ₺ye mi satıyorsun kaç referansın var totalde söyle bakiyim büyük satıcı.Muhtemelen çalıştığım insan sayısı senin referans sayından bile fazladır
yenilikler kanalını herkese açsanıza az çalayım ???

DF
acil ışıklı mışıklı modlu araç lazım bağışcı istiyo satacam

DF
tamam. sdajhvwqfehvjq

DF
kısaca hepimiz leak veya editlediğimiz scriptlerin satışını bırakalım veyahut güzel editlemmiş scriptlerimiz bulansa bile bunları uygun bir fiyata satabiliriz. Birde Türkiye’nin ekonomik olarak zorluklarda olduğu için fiyatlarıda abartmamak lazım, yurtdışında yaşadığım için sorunum yok bu arada ama empati gerektiriyor biraz. Bunun yanındada hepimiz başlangıçta çok zorluklar çektik şahsi olarak yazılım kısmıyla pek ilgilenmeden önce 600 tlye patlak disc envli paket almıştım ve bu işleri öğrenince kazıklandığımı anlamıştım ve ben bu yerlerde iyi bir yerlere gelirsem sunabileceğim en iyi şeyi sunmaya çalışacam diye bir söz söylemiştim. Halada elimden geleni sunmaya çalışıyorum veya yardımcı oluyorum…
Kesinlikle katılıyorum 0 dan yazdık dediğimiz scriptlerin bile yeri geliyor kodlarını internetten çekiyoruz bu durumu bilende bilmeyende yapa bilir neticede elimizde teknoloji var ister yaza bilelim yazamayalım yazılmış bir kod satırının aynısnı tekrar yazmaya ne gerek var bunlar zaman tasarufuda sağlıyor en basitinden bir scripti qb ye dönderirken ctrl+c ctrl+v mi kolay gelir tektek onları ellerinle yazmakmı bide böyle düşünmek lazım.

DF
Kesinlikle katılıyorum 0 dan yazdık dediğimiz scriptlerin bile yeri geliyor kodlarını internetten çekiyoruz bu durumu bilende bilmeyende yapa bilir neticede elimizde teknoloji var ister yaza bilelim yazamayalım yazılmış bir kod satırının aynısnı tekrar yazmaya ne gerek var bunlar zaman tasarufuda sağlıyor en basitinden bir scripti qb ye dönderirken ctrl+c ctrl+v mi kolay gelir tektek onları ellerinle yazmakmı bide böyle düşünmek lazım.
yok hocam var olan bir scripti 0'dan yazmak lazım map'de öyle tabii motel yapılmış mesela sen bir daha yapman lazım aynısını aynı binada farklı harikalar yaratman lazım falan çok ciddi bir müessese fivem camiası skaşlhdakslfjalslnf

DF
yok hocam var olan bir scripti 0'dan yazmak lazım map'de öyle tabii motel yapılmış mesela sen bir daha yapman lazım aynısını aynı binada farklı harikalar yaratman lazım falan çok ciddi bir müessese fivem camiası skaşlhdakslfjalslnf

Para kazanılan veya kazanılmaya çalışan ufakta olsa büyükte olsa her müessese ciddidir, çaycıysan senin için o meslek ciddidir, mappersan mapperlık senin için ciddidir bunu fivemde yapıyorsan evet ciddi olarak görülmesi gerekiyor bu platformda kazanılan paranın ne hesabı yapılır ne kitabı yapılır, fivemden para kazanıp firma açan ev araba insan örnekleri çok fazla ki satış yapan 100.000'ler üstü kazancı 1 ayda elde eden insanda çok fazla senin bu işe ne kadar değer verdiğine vakit ayırdığına göre değişir Fleurum.Eğer mapin sahibi mapi 10 dolara satıyorsa düzenleme 2 3 logo için'de fahiş fiyatlar isteniyorsa bir yanlışlık var demektir bu işte, ha ben özgünüm farklı bir şeyler çıkartmak istiyorum diyorsan tabii ki farklıdır, keza bizim sana yaptırdığımız motel mapi gibi hiç bir yerde kullanılacak bir örneği veya bakılacak bir görseli yoktu sıfırdan fikirler ile yapıldı Eline sağlık, ışıklı modlu aracı olan atsın size zahmet bağışcı bekliyo

DF
Para kazanılan veya kazanılmaya çalışan ufakta olsa büyükte olsa her müessese ciddidir, çaycıysan senin için o meslek ciddidir, mappersan mapperlık senin için ciddidir bunu fivemde yapıyorsan evet ciddi olarak görülmesi gerekiyor bu platformda kazanılan paranın ne hesabı yapılır ne kitabı yapılır, fivemden para kazanıp firma açan ev araba insan örnekleri çok fazla ki satış yapan 100.000'ler üstü kazancı 1 ayda elde eden insanda çok fazla senin bu işe ne kadar değer verdiğine vakit ayırdığına göre değişir Fleurum.Eğer mapin sahibi mapi 10 dolara satıyorsa düzenleme 2 3 logo için'de fahiş fiyatlar isteniyorsa bir yanlışlık var demektir bu işte, ha ben özgünüm farklı bir şeyler çıkartmak istiyorum diyorsan tabii ki farklıdır, keza bizim sana yaptırdığımız motel mapi gibi hiç bir yerde kullanılacak bir örneği veya bakılacak bir görseli yoktu sıfırdan fikirler ile yapıldı Eline sağlık, ışıklı modlu aracı olan atsın size zahmet bağışcı bekliyo
dostum çaycılıkla sen kodları bir tutuyorsun çaycı ol dostum.

DF
Birçok "Developer" Dostumuz başkalarının emeğini alçaltmak ve işlerini baltalamak amacıyla "o paketinde paylaşılmış scriptler kullanıyor" "o paketi kendisi yapmadı" gibi şeyler söylüyor ki buna sadece şerefsizlik denir. Çünkü en iyi developer'lar bile paketlerinde paylaşılmış scriptleri kullanır ve burada şöyle bir gerçekte var ki, kendi işiyle uğraşmayıpta insanların işini bozmak isteyen kişi developer'ı geç memeloper bile değildir. Burada iş yapan insanların aklı var zekası var. Paket alan veya para veren birisi bişeyi alırken araştırsın adam gibi. Sonra dolandırıldım yok şöyle yok böyle demesin. İster helalini ister haramını satan kişilik kendisi bilir ne yapmak istediğini. Emek sahibi bi sorun çıkartmadıkta dolandırıcı devam edebilir zaten. Ama biz Türk beynimizin 5% kullansaydık bu kadar dolandırılma olmazdı. **Dostlar, hiçbir zaman bişey satın alırken veya satarken dikkatsiz olmayın. Ya dolandırıp harama girer ve sonra ya Dünyada yada ahirette acı çekersiniz veya müşteri olarak fena dolandırılırsınız.**

DF
Ben kolay kolay dev hizmeti saglamiyorum sagladigim zaman da çok yüksek fiyat çekiyorum. Yüksek fiyat çekme sebepim burdaki kimseden kendimi üstün gördüğümden değil, ilk olarak 200 300 tle kul köle muamelesi göremem çünkü günlük çok çok daha fazlasını kazaniyorum.ikinci olarak ise işimi hızlı yapıyorum müşteriyle iletişimim kuvvetli olduğunu düşünüyorum.
Zaten şöyle de bir gerçek var; paralı adam görgülü adamdır karşısındaki adamı ezmez. Fakir adam 200 TL verir 2000tllik iş yaptırır bir de bir ton laf yersin

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!