Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM Dolandırıcı Algısı

Ben kolay kolay dev hizmeti saglamiyorum sagladigim zaman da çok yüksek fiyat çekiyorum. Yüksek fiyat çekme sebepim burdaki kimseden kendimi üstün gördüğümden değil, ilk olarak 200 300 tle kul köle muamelesi göremem çünkü günlük çok çok daha fazlasını kazaniyorum.ikinci olarak ise işimi hızlı yapıyorum müşteriyle iletişimim kuvvetli olduğunu düşünüyorum.
Zaten şöyle de bir gerçek var; paralı adam görgülü adamdır karşısındaki adamı ezmez. Fakir adam 200 TL verir 2000tllik iş yaptırır bir de bir ton laf yersin
fakir adam fivem oynamasın abi

DF
Ben kolay kolay dev hizmeti saglamiyorum sagladigim zaman da çok yüksek fiyat çekiyorum. Yüksek fiyat çekme sebepim burdaki kimseden kendimi üstün gördüğümden değil, ilk olarak 200 300 tle kul köle muamelesi göremem çünkü günlük çok çok daha fazlasını kazaniyorum.ikinci olarak ise işimi hızlı yapıyorum müşteriyle iletişimim kuvvetli olduğunu düşünüyorum.
Zaten şöyle de bir gerçek var; paralı adam görgülü adamdır karşısındaki adamı ezmez. Fakir adam 200 TL verir 2000tllik iş yaptırır bir de bir ton laf yersin
kesinlikle size katılıyorum, bu konuda. arkadaşım da aynı şekilde sizin dediğiniz şekilde iş yapıyor lakin dolandırıcı olduğu söylendi ve banlandı bu forumdan malisef ki umarım herkes sizin gibi düşünür ve anlar ve piyasayı daha fazla düşürmezler çünkü ne kadar düşerse o kadar kazanç düşer ve dediğiniz gibi insanlar köle olarak görmese de sizi gerçekten de sizi sadece müşteriyi kırmamak için onca zahmete katlanan birisi olarak görüp teşekkür etse yine problem değil ama bence bizlerin hakettikleri 100 - 200 tl değil benim görüşüm de bu şekilde ama piyasa da 50 tl ye iş yapan arkadaşlar var gördüğünüz üzere bu durum beni üzüyor. ve yaptığımız işi değersiz kılıyor.

DF
fakir adam fivem oynamasın abi
hayır fakir adam görgü kurallarını öğrensin burda arkadaşımızın fakir ya da zengin ayrımı yapmış diye bir şey yok kendisinin hakkettiğini düşündüğü fiyatı söylüyor ve yaşadığı tecrübeleri aktarıyor arkadaşım da bu tarz tecrübeler yaşadığı için bu konuyu açtım ve forumda ailesiyle yaşayıp hiç bir şekilde üretkenliği olmamasına rağmen roblox luasından gelip fivem de bu iş 10 tl krşm tabiriyle gezmesinden dolayı bu konu var ve adeztr gerçekten de çok mantıklı konuşan bir insan kendisini uzaktan yakından tanımam fakat anlattığı tecrübelerinin aynısını canlı canlı görmüş birisi olarak bu durumun sona ermesini istiyorum ve istediğimizi düşünüyorum.

DF
hayır fakir adam görgü kurallarını öğrensin burda arkadaşımızın fakir ya da zengin ayrımı yapmış diye bir şey yok kendisinin hakkettiğini düşündüğü fiyatı söylüyor ve yaşadığı tecrübeleri aktarıyor arkadaşım da bu tarz tecrübeler yaşadığı için bu konuyu açtım ve forumda ailesiyle yaşayıp hiç bir şekilde üretkenliği olmamasına rağmen roblox luasından gelip fivem de bu iş 10 tl krşm tabiriyle gezmesinden dolayı bu konu var ve adeztr gerçekten de çok mantıklı konuşan bir insan kendisini uzaktan yakından tanımam fakat anlattığı tecrübelerinin aynısını canlı canlı görmüş birisi olarak bu durumun sona ermesini istiyorum ve istediğimizi düşünüyorum.
Guzel yorumların için teşekkürler dostum adamsin

DF
bylr 2189 buildi yeni çıktığında adayı ekleyip 5000e okutmuştum sizce iyi okutmuş muyum

DF
herkese iyi ya da kötü yorum yapıp konuya katıldığı için teşekkür ederim

DF
Ben çalmıyom demedim ki çalıyom, fikirde çalıyom scriptte çalıyom fahiş fiyatada satıyom türkiyenin en iyisiyim ama dışarıdanda çalıyom içerdende rakiplerime başarılar benden daha iyi çaldığını düşünen varsa
bencede bu konuda en iyisi

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!