Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivem disconnected by server reliable network event overflow hatası

Enesrrrrrr

Üye
FT Kullanıcı
arkadaşlar 2 gündür oyuna girdikten sonra 5 dakika içinde disconnected by server reliable network event overflow bu hatayı alıp oyundan düşüyorum çözümünü bilen
var mı?

arkadaşlar 2 gündür oyuna girdikten sonra 5 dakika içinde disconnected by server reliable network event overflow bu hatayı alıp oyundan düşüyorum çözümünü bilen
var mı?
konsola neteventlog 1 yazarak orda spam yapan event hangisiyse oradan bulup düzeltebilirsin.

kanka ben onu açamıyorum sv benim değil normal oyuncuyum
Yapabileceğin bir şey yok. Sunucu sahibiyle iletişime geç, eğer diğerleri yaşamıyorsa sorunu yaşama sebebin ya iyi bir bilgisiyara sahip olduğun için oluyor yada kötü bir bilgisiyara sahip olduğun için oluyor. Ama her türlü sunucu ile ilgili bir sorun.

Yapabileceğin bir şey yok. Sunucu sahibiyle iletişime geç, eğer diğerleri yaşamıyorsa sorunu yaşama sebebin ya iyi bir bilgisiyara sahip olduğun için oluyor yada kötü bir bilgisiyara sahip olduğun için oluyor. Ama her türlü sunucu ile ilgili bir sorun.
valla ne kötü bir bilgisayarım ne iyi bir bilgisayarım var ortalama bir sistem var ben sunucu sahibi ile konuşayım yardımın için sağol

Arkadaşlar sunucuda oynayanlar ve çözümü hala bulamadıysanız karakterinize ck attırın düzeliyor.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!